Festival hiilib .. ehk festivalifiiling08. veebrKEVADFESTIVALI programm on kodulehel juba üleval .. uuri lähemalt siit postitusest, mis Sind festivalinädalal ees ootamas on - midagi põnevat on toimumas!  Loe lisaks »

REBASEFESTIVAL06. septJah! Lugesid õigesti.
Kes veel ei tea, siis meie tänavune sügisfestival on suunatud, pühendatud ja keerleb ümber rebaseplikade ja poiste. Et uute kõrgharijate esimesed nädalad tudengilinnas Tartus lõbusalt algaksid, teeme sel aastal esmakordselt rebaseürituse (lähemalt saad lugeda altpoolt).
Loe lisaks »

Tudengipäevade kulminatsioon saabub pühapäeval29. apr

Tudengipäevad hakkavad selleks aastaks lõpusirgele jõudma. Viimane päev sisaldab mitmeid suisa kohustuslikke tudengipõlve elamusi. Ela sõpradele kaasa Karsummil ja Paadirallil ning tähistage üheskoos suurejooneliselt Volbrit! 


Loe lisaks »

Laupäev: nädalavahetuse melu alaku28. apr

Nädalavahetusel on aeg soojad riided selga panna ja õue tänavale tulla. Tartu kõige populaarsemad tänavad on laupäeval Tudengitänav ning Maailmatänav, kuid samme saab seada ka mujale.  Loe lisaks »

Festival purjetab finaali poole28. apr

Tudengipäevade viiendal päeval saad nautida värve ja kultuuri. Õhtul selguvad muuhulgas muusikamaailma uued tõusvad tähed Tudengibändi finaalkontserdil.  Loe lisaks »

Neljas päev: festivali selgroog on murtud27. apr

Neljapäev toob tantsulisi elamusi ja orienteerumisvõistlusi. Lisaks selgitatakse välja Tartu parim põllumees.
Loe lisaks »

Nordica lennutab su koos sõpradega Euroopa pärlitesse26. apr

Kui sinus on peidus natukenegi hulljulgust, seiklushimu, insenertaipu ja loovust, siis isevalmistatud lennumasinate võistlus Karsumm on mõeldud just sulle. Loe lisaks »

Elamusi festivali kolmandaks päevaks26. apr

Kolmapäevane päev toob palju põnevaid üritusi spordi- ja loodusearmastajatele. Lisaks saavad sõna ka Tartu kõlavamad lauluhääled, et selgitada laululahingus parimad.


Loe lisaks »

Kuhu seada sammud festivali teisel päeval?24. apr

Teisipäev pakub hulgaliselt uusi teadmisi ja kogemusi. Püüa kõrgusi kastidel ning terita oma meeli hommikusel Emajõel looduse rüpes või õhtuses mäluproovis Mälukal. Loe lisaks »

Raadio 2 on taas Tartus! Püüa festivalielamusi raadiolainetega24. apr

Selleks, et Tartu Tudengipäevade võimsamad elamused ja põnevamad inimesed sinuni tuua, annab oma panuse juba mitmendat festivali järjest meie raadiopartner Raadio 2. Teeme sulle nüüd puust ja punaseks: kus, kes ja millal!
Loe lisaks »

Tudengite aasta oodatuim nädal on lõpuks käes23. apr

Alusta festivali esimest päeva sõpradega tasuta hommikusööki nautides Raekoja platsil ja lõpeta suure ühislaulmisega Lumepargis. Mis saaks veel mõnusam olla. Loe lisaks »

Tudengitänav- kas ainult tudengitele?19. apr

Aprillikuu viimasel nädalavahetusel lüüakse Vabaduse puiestee autodest tühjaks ja sellest saab iga elunautleja selle kevade lemmikpaik!

Loe lisaks »

Seda sulle küll ülikoolis ei õpetata!18. apr

Tudengipäevadel on palju häid inimesi, kes kõik tahavad sinuga oma suurepäraseid teadmisi jagada!
Loe lisaks »

Laua- ja mälumängurite 9 väljakutset16. apr

Lauamängude sõpradele ning ajuragistajatele leidub festivalinädalas palju põnevat. Haara oma sõbrad kaasa ja leidke just enda huvidele vastav tuleproov.  Loe lisaks »

Tudengipäevade kohustuslik treeningkava16. apr

Otsi üles oma parimad tossud, seksikaimad dressid ja higipael, sest tulemas on üks sportlik nädal!
Loe lisaks »

Tudengipäevade kõige maitsvamad hetked15. apr

Soovid vahelduseks nuudlitele ka korralikku sööki? Festivalinädalal on varuks mitmeid üritusi, mis kostitavad sind hea ja paremaga Loe lisaks »

Melomaanide tunniplaan Tudengipäevadeks11. apr

Oled sa klassikalise muusika austaja või rokid hoopis pungi saatel, üks on selge, hea muusika pole maailmast veel kadunud. Tule ja veendu selles ise!
Loe lisaks »

Suur registreerimismaraton avatakse TÄNA10. apr

Üritustele registreerimine toimub kahes voorus: kell 18.00 ja 20.00. Selleks, et su tudengielu lihtsustada koostasime ajakava, et teaksid õigel ajal arvuti taga näppudele tuld anda.
Loe lisaks »

Viimased kohad Hirmufaktori eelvoorus ootavad just sind!10. apr

Hirmufaktori eelvooru registreerimine on pikendatud 13. aprillini! Kui sa oled ikka veel kahtlemas, kas hirmude trotsimine närvekõditaval Hirmufaktoril on sinu jaoks, siis ära enam kahtle ja registreeri end kohe.


Loe lisaks »

Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDIT

Tulemused