Kes me oleme?05. okt

                                      Kas ka sinul on tekkinud küsimus, et kes siiski Tartu Tudengipäevi korraldab? Kes on see dream team, kes selle üliägeda festivali Tartu tudengiteni toob? Saame korraldusmeeskonnaga tuttavaks ning vaatame, kes nad tegelikult on! Loe lisaks »

Tudengipäevad on alanud!25. sept

Septembri viimane nädal on käes ning seega on alanud ka Tartu Tudengipäevade sügisfestival. Kuid mida põnevat siiski leiab sel korral festivali kavast? Teeme väikese kokkuvõtte eesootavast nädalast.  Loe lisaks »

Uus ja põnev?!?10. sept


Sel sügisel on Tartu Tudengipäevade sügisfestivali kavas nii mõndagi uut ja huvitavat. Tutvustame lähemalt viit meie programmis täiesti uut üritust.

Loe lisaks »

Kus pakutakse Tartu odavaimat ja parimat kohvi?31. aug

On Sinu esimene hommik uues kodulinnas Tartus. Suurem osa asju on juba ühikasse või korterisse ära kolitud, kuid puudu on kohvikann. Isu hommikuse kohvi järgi on aga vankumatu.

Loe lisaks »

Öölaulupidu05. maiTäna kell 21 algab Tartu Lumepargis Tudengite Öölaulupidu, mis paneb punkti Tartu Tudengipäevade kevadfestivalile   Loe lisaks »

4. PÄEV - linnulaul, kokkamine ja komöödia01. mai

Festivali neljas päev pakub põnevaid elamusi nii looduslapsele, poliitikahuvilisele kui ka kokkamissõbrale Loe lisaks »

3. PÄEV - volbriöö ja palju muusikat30. apr


Lisaks volbrile on esmaspäeval toimumas igat sorti põnevaid üritusi - orienteerumised, kontsert, maailmakohvik ja töötuba Loe lisaks »

2. PÄEV - üritused spordisõbrale ja teadmisjanus tudengile29. apr

Pühapäeval leiab omale sobiva ürituse nii spordisõber kui ka teadmistejanuline tudeng. Tule naudi Tartu Tudengipäevi!

Loe lisaks »

1. PÄEV - karaoke, simman, improviseerimine ja muud põnevat28. apr

Laupäeval on lisaks Olümpiale ja Kondiküttele toimumas nii mõndagi põnevat - loe lähemalt siit Loe lisaks »

Anna meile hoogu!14. märts

Mäletad veel seda õhtut Kassitoome orus, kui õhus oli juba tunda kevadet ning sõpradega õlg õla kõrval “Koitu” kaasa lauldes hääle ära karjusid? Või oled kuulnud lugusid sellest, kuidas Karsummil Emajõkke hüpati? Need ja paljud teised Tartu Tudengipäevade üritused on loonud rohkelt hetki, mida ka aastakümneid hiljem sooja tundega meenutatakse. Selleks, et pea pool sajandit kestnud Tartu Üliõpilaspäevade traditsioon saaks areneda ja kasvada, vajame just Sinu toetust!
Loe lisaks »

Rahvatantsupealinn Tartu06. märts


   
Sel kevadel tähistab Tartu Tudengipäevade Öötantsupidu enda 10. sünnipäeva!

Festivalinädala
kolmapäeval ehk 2. mail on kõik (rahva)tantsuhuvilised oodatud Aparaaditehases toimuvale Öötantsupeole, et üheskoos jalga keerutada. Sel korral on tantsupidu aga veelgi erilisem, sest täitub lausa 10 aastat traditsiooni algusest!
Loe lisaks »

Festival hiilib .. ehk festivalifiiling08. veebrKEVADFESTIVALI programm on kodulehel juba üleval .. uuri lähemalt siit postitusest, mis Sind festivalinädalal ees ootamas on - midagi põnevat on toimumas!  Loe lisaks »

REBASEFESTIVAL06. septJah! Lugesid õigesti.
Kes veel ei tea, siis meie tänavune sügisfestival on suunatud, pühendatud ja keerleb ümber rebaseplikade ja poiste. Et uute kõrgharijate esimesed nädalad tudengilinnas Tartus lõbusalt algaksid, teeme sel aastal esmakordselt rebaseürituse (lähemalt saad lugeda altpoolt).
Loe lisaks »

Tudengipäevade kulminatsioon saabub pühapäeval29. apr

Tudengipäevad hakkavad selleks aastaks lõpusirgele jõudma. Viimane päev sisaldab mitmeid suisa kohustuslikke tudengipõlve elamusi. Ela sõpradele kaasa Karsummil ja Paadirallil ning tähistage üheskoos suurejooneliselt Volbrit! 


Loe lisaks »

Laupäev: nädalavahetuse melu alaku28. apr

Nädalavahetusel on aeg soojad riided selga panna ja õue tänavale tulla. Tartu kõige populaarsemad tänavad on laupäeval Tudengitänav ning Maailmatänav, kuid samme saab seada ka mujale.  Loe lisaks »

Festival purjetab finaali poole28. apr

Tudengipäevade viiendal päeval saad nautida värve ja kultuuri. Õhtul selguvad muuhulgas muusikamaailma uued tõusvad tähed Tudengibändi finaalkontserdil.  Loe lisaks »

Neljas päev: festivali selgroog on murtud27. apr

Neljapäev toob tantsulisi elamusi ja orienteerumisvõistlusi. Lisaks selgitatakse välja Tartu parim põllumees.
Loe lisaks »

Nordica lennutab su koos sõpradega Euroopa pärlitesse26. apr

Kui sinus on peidus natukenegi hulljulgust, seiklushimu, insenertaipu ja loovust, siis isevalmistatud lennumasinate võistlus Karsumm on mõeldud just sulle. Loe lisaks »

Elamusi festivali kolmandaks päevaks26. apr

Kolmapäevane päev toob palju põnevaid üritusi spordi- ja loodusearmastajatele. Lisaks saavad sõna ka Tartu kõlavamad lauluhääled, et selgitada laululahingus parimad.


Loe lisaks »

Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


Tulemused

Mälukas
Tudengiseiklus
Rooside sõda: Tudengite Eri
Näljased mängud