1. PÄEV - karaoke, simman, improviseerimine ja muud põnevat

28.04.2018

Selleks, et festivalinädala ürituste hulgast oleks lihtsam valikut teha, oleme kõikide kaaskorraldajate ürituste lühikokkuvõtted koondanud kokku ühte postitusse. 


Laupäeval saab laulda karaoket, tantsida simmanil, proovida improviseerimist ja teha kõike muud põnevat.

Terve nädala kestvad üritused:

Punane/sinine juhe?! ootab sinult ja sinu tiimilt raudseid närve ja head meeskonnatööd. Psühhobuss pakub sulle põgenemistoalaadset kogemust, kus segatakse virtuaalsus ja reaalsus. Tiimi registreerimiseks vali aeg lingilt: https://doodle.com/poll/4mnpbeizxiex8nzx (20/26€).

Raamat tsitaadi vastu on Fahrenheit 451 raamatutoa üritus, mille raames saab oma lemmiktsitaadi kirjapanemise eest soetada endale raamatu 1€ eest, üritus kestab laupäeval-pühapäeval ja siis taas kolmapäevast-laupäevani, igal päeval kell 12-18 (1€)Laupäeva üritused:

ITijooks on uut sorti teatejooks, mis hõlmab endas lisaks jooksule ka arvutiosade tassimist. Registreeri oma kolmeliikmeline tiim aadressil https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfZ9tgljLRFfA2KpeUn1AEx3eSWrQifmGNJHKIJ5AItyTEENw/viewform ja tule kell 12 Küüni tänava parki.


Tudengid hüppesse! üritus pakub tudengitele mõnusat trennivõimalust HAF Treeningstuudios (Ülikooli 2a), üritus oli eelregistreerimisega (2€/10€)

Stencilit stuudio pakub võimalust osa võtta seinašabloonide workshopist, et katsetada mismoodi saab oma seina šabloonidega mustriliseks värvida. Üritus toimub Aparaaditehases, Stencilit stuudios kell 12-15.

Gaudeamuse simman toimub Lõunakeskuses – rahvamuusika, rahvatantsijad ja saab degusteerida ka käsitööalkoholi ning maitseid Taluturult. Simman toimub kell 12-15.


Aju, miks? selgitab, kuidas mõjutamispsühholoogia abil meie valikuid meie eest tehakse. Üritus toimub Lossi 3, algusega kell 15, eelregistreerimine aadressil https://goo.gl/forms/ognyDTgoJffO1zMv1 (3€/5€).

Sina improd! kutsub veetma pärastlõunat rütmide ja helide seltsis ja õpetab improviseerima ükskõik millega või kellega. Üritus leiab aset Tartu Kõrgema Kunstikooli Nooruse Galeriis algusega kell 16.


Tartu Mõttemängude Klubi korraldab algusega kell 16 Tudengite Pokkeriturniiri. Registreerumine toimub Tähe Piljardiklubis kohapeal algusega kell 15.30 ja üritus toimub keskööni.


Academic Craft Beer Weekend on üritus, kus erinevad akadeemilised organisatsioonid tutvustavad endavalmistatud käsitööõllesid. Alkoholi saab degusteerida ostetud talongide eest, üritus algab kell 16 ÜS Raimla aias.


Photowalk: Tartu on üritus, mis kutsub kõiki avastama Tartu uusi ja vanu kohti ning arendama koos fotograafiaoskusi, täpsem info on leitav aadressil https://www.facebook.com/PhotoWalkEstonia/.

Muuseum ajab puru silma on lõbus mäng, mille käigus saab uurida, kas muuseum võib faktidega valetada. Üritust korraldab Tartu Mänguasjamuuseum, koguneda tasuks muuseumisse kell 18.


Korporatsioon Ugala korraldab Kuperjanovi tänaval algusega kell 19 mõnusa karaokeõhtu nimega Karaoke madness, laulda saab nii eesti- kui ka ingliskeelseid laule

Uuslavastus „Prohvet“ on lavastus keskkonnaprobleemidest ja nendega kohaneda püüdvast inimliigist. Lavastus toimub Genialistide klubis algusega kell 19 (12€/15€).


Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,