Festivali V päev ehk kätte jõudis REEDE!

16.09.2016


15.00-17.00: TÜ Spordiesindus kutsub sind osalema takistusjooksul „Sportiv tudeng“, et selgitada välja, millise spordiala puhul võib sind eksperdiks pidada ning millise juures peaksid trenni tulema. Mõõduvõtmine toimub poksimises, korvpallis, BodyPump’is ja veel mitmetes teistes spordialades. Üritus toimub Tartu Ülikooli spordihoones.

16.00: Üks anonüümne ja tark tudeng on öelnud, et ei ole paremat võimalust lõõgastuda esimestest koolinädalatest, kui reedesel õhtupoolikul mõnusat seltskonda, head muusikat ja maitsvat toitu nautida. Korporatsioon Sakala kutsub sind üritusele „Tudengipäevade eri: Grillõhtu Korp! Sakalas“.

17.00-19.00: Kui soovid saada vastust küsimustele, et millist ülikooli me soovime; mis iseloomustab heas ülikoolis õpetamist, õppimist ja teadustöö tegemist; kas me saame ühtmoodi aru sellest, mis teeb ülikooli heaks, siis sea oma sammud aadressile Jakobi 2, 114-115. Tartu Ülikooli eetikakeskus korraldab töötuba „Milline on hea ülikool?“.

17.00: International Student Ambassador ootab sind üritusele „Kuidas valmistada Vietnami kevadrulle?“. Tõepoolest, sul on võimalus õppida Vietnami kevadrullide küpsetamist otse Vietnami tudengi käe all. Üritus toimub Tartu Loodusmajas ja see on inglise keeles.

17.30-19.00: Tule ja pane enda kolmeliikmeline võistkond proovile inimsuuruses lauamängus. Võidab kõige osavam tiim, kellel on kõige laialdasemad teadmised ja oskused eri teaduse valdkondadest. Üritust „Inimsuuruses lauamäng“ korraldab MTÜ Elus teadus ja üritus toimub Tartu Kaubamaja juures (Riia 1).

18.00: Osale ka üritusel „Suur Tudengipäevade Mälumäng“ ja pane oma muusikaalased teadmised proovile. Mälumäng koosneb lihtsamatest ja keerukamatest küsimustest polkast rokini ja klassikast süldini. Üritus toimub aadressil Riia 24b.

18.15: Agape Eesti kutsub sind osalema „Lauamänguõhtul“. Tule koos sõpradega aadressile Karl Ernst von Baeri 1 ja veetke ülitore õhtu, mängides erineva karakteriga mänge hubases paigas.

19.00-20.30: Enne õhtust pidu tasub hüpata läbi ka Tartu Üliõpilasmajast, sest Tartu Üliõpilasteater mängib etendust „Ümberringi võimalik on Jumal“. Tegu on vene 30. aastate avangardpoeedi Aleksandr Vvedenski maailmalõpukaemusliku poeemdraamaga. Üritus toimub aadressil Kalevi 24.

22.00: Üliõpilaskonna Sihtasutus ja Ülikooli Kultuuriklubi kutsuvad sind osalema selle sügise kõige vingemal peol. Tegu on koolialguse oodatuima, lõbusaima, hullumeelseima ja meeldejäävaima peoga! „Suht ok pidu“ toimub Club Illusionis. Otsi meie flaiereid, sest nendega on pidu veel eriti ok.

https://www.facebook.com/events/1113123918766572/

Osale veel viimaseid päevi meie sügisesel festivalil ning tee oma ülikooliaeg veelgi põnevamaks!

Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,