Festivali III päeva kava kutsub olema aktiivne

14.09.2016


Alates 7.30 Tule Tartu südalinna, sest sTARTUp Day 2016 korraldab üritust Üllatus südalinnas. Astu teel kooli või tööle raekojaplatsilt läbi, naudi mõnusat muusikat ning sooja tassi kohvi või teed. 


Kolmapäev on ka hea päev selleks, et pidada maha üks Adrenaliinirohke paintballilahing. Lõunakeskuse kõrval Paintballiklubis Visahing on võimalus terve päeva jooksul osaleda adrenaliinirohkel ja emotsioonidest tulvil paintballilahingul.


7.15: Fraternitas Tartuensis kutsub sind varajastel hommikutundidel Emajõe äärsetele matkaradadele ja Tähtvere Dendroparki. Tule kohale ja tee tutvust lindudega, kes veel lõunamaale lennanud pole, toimub Sügisene linnuvaatlusretk.


15.00: Kutsume sind Pühaste pruulikotta (Tähe 133c), kus toimub üritus Käsitööõllede pruulimine. Tule kindlasti, sest anname sulle võimaluse kogeda omal käel õllepruulimist.


15.00: EGEA-Tartu korraldab üritust Toomemäe orienteerumine. Tule pane ennast proovile lõbusas ja pingevabas orienteerumisvõistluses ning saa teada, kui üllatusterohke Toomemägi tegelikult olla võib.   


16.30: Kui igatsed eemale linnamürast, soovid nautida ilusaid vaateid, tutvuda uute inimestega ning teha lahedaid pilte, siis ootame sind Selli-Sillaotsa rappa. Agape Eesti korraldab rabamatka „Omadega rappa!“.


17.00: Demagoogia 101 on üritus, kus on võimalus saada ülevaade levinud demagoogiavõtetest, samuti saab analüüsida Eesti meedias kajastust leidnud sõnavõtte. Tegu on Genialistide klubis toimuva kiirkursusega.


18.00: Õhtupoolikul ootame sind TÜ arvutiteaduste instituuti (Ülikooli 17) MUG.ee korraldatud seminarile. Tule kindlasti ja saa muuhulgas vastus küsimustele: Mis võimalusi pakub LinkedIn oma kogemuse edasiandmiseks? Milline on hea profiil? Kas CV ja kaaskiri on nüüdseks kasutu? Kuidas kasutavad värbajad LinkedIni?


18.00-20.00: Anname sulle võimaluse katsetada täiesti tasuta erinevaid treeningstiile hinnatud treenerite käe all, võita auhindu ning saada see ihaldatud aeroobikakuninganna/kuninga tiitel. Tule TÜ Spordihoonesse (Ujula 4) ja osale Sügisaeroobikal.

https://www.facebook.com/events/1086237608130276/


18.00-20.00: Kui tahad teada, kuidas tegelikult arvutimänge tehakse ja seda ka ise järgi proovida, siis tule osale üritusel Unity Game Dev Workshop. Üritus sobib kõigile huvilistele, eelnev kogemus ei ole vajalik. Üritus toimub 3D Kasvuhoones, Aparaaditehases (Kastani 42).


19.15: Rahvusvaheliste Suhete Ringi RSRi mälumäng on üritus kõigile teadmistejanulistele. Tule ja pane proovile oma teadmised ning saa teada, kes pälvib sel korral võitjatiitli. Üritus toimub Tartu Kirjanduse Majas (Vanemuise 19).


20.00: Atlantise restoran kutsub sind osalema üritusel Rahvusvaheline Toidufestival. Tegemist on üritusega, kus on võimalus nautida ja avastada erinevaid maitseid üle terve maailma. Üritus on inglise keeles.


20.00: Tule Tartu Ülikooli loodusmuuseumisse (Vanemuise 46) ja osale ekskursioonil „Jutud taskulambivalgel“. Hämaras muuseumis kuuled lugusid Tartu vaksalis rongi oodanud kaelkirjakust, lumelamba seosest Lennart Meriga ning sealauta sattunud meteoriidist.


20.00: Ruutu 10: Komöödiaõhtu on üritus kõigile, kes peavad lugu heast huumorist ja toredast seltskonnast. Tegemist on komöödiaetendusega, kus näitlejad loovad publiku kaasabil kordumatu ja humoorika lühistseenidest koosneva etenduse. Pritus toimub aadressil Akadeemia 5-2.


20.00: Baar Edison kutsub sind muusikaviktoriinile: From Johnny Cash to Tommy Cash. Tule kohale, kuulame üheskoos, millise panuse veatule elule andsid artistid aastakümnete eest, au sees on ka tänapäev. Tule Baar Edisoni ja laseme just sinul muusikapaladele õiged nimed panna.


21.00: Teaduskeskus AHHAA ootab kõiki filmisõpru üritusele Padjakino. Tule ja saa osa Teadlaste Öö Festivali eriseansist, naudi head seltskonda ja ulmepõnevikku Transcendence (2014).

 

Ürituste valik sai nüüd niivõrd lai, et iga üks peaks omale siit kindlasti meelisüritused üles leidma. Festivali korraldustiim soovib sulle toredat kolmapäeva, loodame sinuga tudengipäevade üritustel kindlasti kohtuda. 

Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,