Hingele pai: luuleõhtu ja filmikunst, tähistaevas ja päikeseloojang

10.10.2015

Kui sügise ilu on Sinu hinge kuhjunud ja ootab vabastamist või tunned hoopis, et tahad end maailmaga ühele lainele viia. Siin on viis üritust just Sulle:

 


 1. Hulgaliselt inspiratsiooni ja värskeid mõtteid võib leida just kinosaalist. Tudengifilmi eriseansid toimuvad igal õhtul ja on pühendatud erinevatele teemadele. Filmikunsti näeb tervest laiast maailmast!

  Millal Sa viimati kinos käisidki... Hea põhjus mõne vana sõbraga kokku saada ja hiljem kohvitassi taga maailma asju arutada.

  Esmaspäev: http://www.cinamon.ee/Event/2342/
  Teisipäev: http://www.cinamon.ee/Event/2343/
  Kolmapäev: http://www.cinamon.ee/Event/2344
  Neljapäev: http://www.cinamon.ee/Event/2345/

  Pilet mitmetunnisele lühifilmiseansile 2,5/3 eurot. Vaata lisa:
  https://www.facebook.com/events/1023352231029617/


 2. Teisipäeval kell 19 toimub Tartu Loodusmajas (Lille 10) juba kümnendat korda traditsiooniline Luulevabadus. 

  Oodatud kõik, kes armastavad oma mõtteid sõnadesse panna või tahavad teiste sõnu oma mõtetesse haarata. Lase oma sisemine poeet lendu, sest paremusjärjestus puudub ja kõik võidavad! 

  Lavale astumiseks anna endast eelnevalt märku osalen@studentdays.ee

  Kutsu sõbrad ühes ja märgi end publikuks Facebooki kaudu: https://www.facebook.com/events/1678800305689524/

  Täiesti prii!

 3. Kui aga sõnad ei ole Sinu tugevaim külg või on soovid pärast suurt luuletamist hoopis sõnadeta olla, siis tasub maailmaga suhelda hoopis keha teel.

  Teisipäeval ja neljapäeval kell 17 ootab Triin Raudoja Sind Tähe Noortekeskusesse (Tähe 101) maailmatunnetuslikule moderntatnsutreeningule.

  Treener Triin nimelt  näitab, kuidas edastada oma sõnumeid maailmale ja ühiskonnale tantsu kaudu.

  Tudengile erihind 1 euro.

 4. Pärast tantsukeeles maailmaga suhtlemist võib edasi seada sammud Sisevetesaatkonda, et maailma veel paremini tundma õppida.

  Teisipäeval ja neljapäeval kell 19.30 stardib looduslodi tähevaatlusretkedele, kus lambanahkadel lebades ja kuuma teed juues räägitakse meid ümbritsevast ilmaruumist, tähtkujudest ja legendidest.

  Tudengile erihind 5 eurot, teistele 8 eurot.


 5. Reedel kell 18 sätib Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts end sisse Hugo Treffneri Gümnaasiumis (Munga 12), kus rahumeelses ja lõõgastavas õhkkonnas räägitakse stressiga toimetulekust.

  Vaimu saab puhata nii muusikateraapia kui ka jooga vahendusel. Kui tunned, et just sellist aeglast õhtut sa vajaksidki, registreeri end aadressil: http://bit.ly/1MmRrJ2.

  Tasuta!

 6. Need, kes leiavad, et pole midagi ilusamat kui öine tuledesäras linn või päikeseloojang on oodatud Toome varemetesse.

  Teisipäeval kell 18-22 saab veeta aega Tartu Toomkiriku tornides, kust avaneb vaade kõige lahedamale tudengilinnale Tartule. Hea võimalus kõike uue nurga alt näha!

Piletid 2/3€.

 

Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,