IV päev: nädala selgroog murdub raginal

28.04.2016

Neljapäev viib sind rändama muusika- ja spordimaastikuile.

 

Kell 18 kutsume sind Sildade jooksule. See on üritus, mis koondab kõik, kellele meeldib joosta, kes on lummatud Emajõest ja sildadest. Võistkonnas peab olema 2 naist ja 2 meest. Stardipauk atlantise kõrvalt, kus saab ka enne algust regada. Uuri lisaks https://www.facebook.com/events/1708310926118117/

 

Kell 21 astuvad Tudengibändi finaalis lavale selleaastased noored muusikatalendid. Kes pälvib sel aastal Tudenibändi võitjatiitli? Kellele saab Tudengibänd hüppelauaks edasisse muusikukarjääri? Tule kae oma silma ja kõrvaga. (1€/2€)

https://www.facebook.com/events/217127435317086/

 

Kell 6 ootab Looduslodi kõiki linnulauluretkele värskele ja kevadiselt lõhnavale Emajõele seilama Giidi juhendamisel kuulatakse-vaadatakse jõekaldal laulvaid linde ning tutvutakse nende elukommetega. (6€/10€)

 

Kell 12 saad Paintballiklubis Visahing koos oma parimate sõpradega maha pidada vinge paintballilahing. (13€/21€)

 

Kell 13 tutvustab Politsei- ja Piirivalveamet tudengitele  politsei igapäevatööd. Programmi Lõuna prefektuuris (Riia 132) sisustavad huvitavad lood tööpostilt, praktiline kogemust töövahenditega ning palju muud huvitavat. (tasuta)

 

Kell 14 on võimalik Eesti Trüki- ja Paberimuuseumis endale töötoas ise kaunis märkmik valmistada. (4€/6.6€)

 

Kell 16 saad Tartu tähetornis vastuse küsimustele, kuidas mõõta maailmaruumi või millega on Tartu teadlased läinud maailma ajalukku. (TÜ tudengid tasuta/2€/3€)

 

Kell 16 selgub veel Tartu tugevaim tudeng. Rammumehevõistlusele saad regada  http://ye.emu.ee/tartukevadpaevad/   (tasuta)

 

Kell 16 külastavad Genialistide klubi Riigikogu liikmed Artur Talvik ja Külliki Kübarsepp, et rääkida noortega korruptsioonist. Vestlusringi juhatab sisse Ardo Asperk’i stand-up etteaste. (tasuta)

 

Kell 16.30 viib Joematkad.ee kõik soovijad kanuudega kevadisele Emajõele. Tehakse paaritunnine tiir Kvissentali, mis on ajalooliselt väga oluline koht tudengite jaoks. Mine kohale ja saa teada, miks. Küsi vabade kohtade kohta 55696970. (10€/15€)

 

Kell 17 kutsub Tartu Kunstimuuseum tutvuma enda hoone ja ägedate töötajatega. Näitusi tutvustavad ja küsimustele vastavad kuraatorid ja huvitavaid lugusid Tartu kunstist jagab kunstiajaloolane Peeter Talvistu. (3€/4€)

 

Kell 18 tule osale erilisel jooksuvõistlusel, kus teatepulga üleandmise asemel liitub iga uue rajalõigu alguses sinu üks tiimikaaslane. Sildade jooks saab stardipaugu Atlantise kõrvalt ja regada saab ka enne algust. (tasuta)

 

Kell 18 ootab Tartu Mänguasjamuuseumi Teatri Kodu kõiki Tudengi-Klassiõhtule, kelles on veel veidigi lapsemeelsust, et meenutada üheskoos legendaarseid põhikooli klassiõhtuid ja nendel mängitud seltskonnamänge. (tasuta)

 

Kell 18 võid ka minna Shootersisse maitsvate kokteilide ja shottide tegemist õppima. Eelregistreerimine tartu@shooters.ee (10€- sisaldab jooke)

 

Kell 18.15 räägitakse Jaani 16 siseõues baltisaksa üliõpilaste mälestusi Tartu kõrtsidest ja kooskäimiskohtadest. (1€/2€)

 

Kell 19 võisteldakse Üliõpilaste Selts Raimlas lauajalgpallis. Eelregistreeri enda võistkond turnerpriit@gmail.com (2€ võistkond)

 

Kell 20 pane oma muusikalised teadmised proovile Edisoni baaris toimuvas muusikaviktoriinis “From Johnny to Tommy Cash”. (tasuta)

 

Kell 20 algab Skatetownis suur tudengite rulluisupidu ja viktoriin. Võta kaasa oma kolm sõpra ja mine võida auhindu. (5€)

 

Kell 20 korraldavad Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi noored üritust Orgasmilabor ning viivad sind kurssi naiste orgasmiga. Osalemiseks täida ankeet tinyurl.com/orgasmilabor . (tasuta)

 

Kell 20 toimub ka Tartu muusikaviktoriin Naiivis. Tiimides kuni 4 liiget, aga võib osaleda kasvõi üksi, kohapeal registreerimine. (tasuta)

 

Veel saad kell 20 minna tantsima klubisse Varjend ja nautida ehtsat swingipidu. (tasuta)

 

Kell 21 korraldavad Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi noored üritust Orgasmilabor ning viivad sind kurssi meeste orgasmiga. Osalemiseks täida ankeet tinyurl.com/orgasmilabor . (tasuta)

 

Kell 21 selgitatakse Genialistide klubis välja selleaastane Tudengibändi tiitli võitja. Tule ja ela kaasa noorte tähelennu algusele. (1€/2€)

 

Kell 21 leiab Shootersis aset spetsiaalsele džinnile pühendatud pidu, kus nii mõnigi võib endale uue ja huvitava lemmikkokteili leida. (tasuta)

 

Kell 22 hiivab Looduslodi purjed ja seilab tähevaatlusretkele. Lambanahkadel lesides saab pea kohal kummuvat ilmaruumi kaeda koos tähegiid Hillar Uudevallaga. (Piletid Piletilevis 6€/10€)

 

Kell 23 esitleb Must Kast: Ada ja Evald. Athena Keskuse pööningusaalis lavstub legendaarne Musta Kasti pidupäevalavastus, mis on meelelahutuslik sissevaade inimeseks olemisse. (5€/7€/10€)

 

Kell 23 saavad kõik arsti- ja juuratudengid kokku Athena keskuses, et üheskoos üks vahva pidu maha pidada. (4€/7€)

 

Rohkem kui üks päev kestvad projektid:

 

29nda aprillini ootab Eesti Kirjandusmuuseum iga Tartu lugemissõpra suurele raamatute soodusmüügile.

 

Skatetownis saab proovida rulluisutrenne ehk proovida ratastel igasuguseid erinevaid vigureid teha. Vajalik on eelregistreerimine- rohkem infot www.skatetown.ee. (pilet 5€)

 

Sel nädalal iga päev kell 12.00-21.00 viib Psühhobuss sind sulle sobival ajal tunniks pingelisele virtuaalreaalsusretkele, kus saad proovile panna oma 2-4 liikmelise tiimi raudsed närvid. Vajalik eelregistreerimine (20€/26€ tiim)

 

Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,