Kus pakutakse Tartu odavaimat ja parimat kohvi?

31.08.2018

Toakaaslase presskann jäi ka kolides kogemata ta ema autosse. Tuleb minna välja kohvijahile. Peas aga vasardavad vanemate sõnad, et raha tuleb kokku hoida. Kus saab Tartus head kohvi, mis ei anna suurt põntsu rahakotile? Oleme värskete tudengite jaoks kirja pannud viis enda lemmikut kohta, kus saab head ja normaalse hinnaga kohvi.


Säde kohviteek
Rüütli 4


Säde kohviteek asub aadressil Rüütli tn 4 ehk täitsa kesklinnas, Raekoja platsi vahetus läheduses. Kohvijooke on seal erinevaid, kuid näiteks espresso hinnaks on Sädes 1,6 eurot, väike cappuccino maksab 2,7 eurot ja väike latte 2,8 eurot. Lisaks maitsvale kohvile saab Sädest ka soovi korral midagi mõnusat hamba alla - kas siis sooja panino, mõnusa wrapi, salati või croissant’i. Üleüldse on Säde koht, kuhu Tartu tudengid on loonud justkui teise raamatukogu. Kui tahad õppida, hordides sõpru kohata ning samal ajal head musta kulda rüübata, siis on Säde just see õige koht!Väike Deli

Küütri 2


Paistab, et hea hinnaga kohv jääb kõik sarnasesse kanti. Aadressil Küütri 2 asub koht nimega Väike Deli, kus kohvi hind on vaid 1 euro! Asukoha poolest on see vaid sammuke Rüütli tänavalt kõrvale astuda. Kui hommikusöök jäi kodus söömata, saab Väikesest Delist kohvi kõrvale kaasa haarata ka mõnusa wrapi või salati.


Kohvik Krempel

Rüütli 12


Rüütli tänaval veidi edasi jalutades satud peatselt järgmisesse vahvasse kohvikusse - Kremplisse. Krempel on tõeliste kohvihoolikute unelm - just nemad pakuvad Tartu suurimat ning peaaegu, et supikausi mõõtu kohvi! Cappuccino maksab seal 2,9 eurot  ja piimakohv 2,4 eurot. Ka Krempli haldjalikus õhkkonnas kohtab sageli tudengeid õppimas või rühmatöid tegemas, kõrvale kohvi rüüpamas ja mustika-peekoni pannkooke matsutamas.


Rotund

Toomemägi


Rüütli tänavast veidi eemale minnes ning Lossi mäest üles ronides leiad Toomemäe otsast vahva ümara kujuga kohviku Rotundi, kus kohv maksab vaid 1,2 eurot. Kui oled juba mäest üles jaksanud tulla, tasub kindlasti proovida ka kohviku legendaarseid saiakesi! Kui suudad ajastusega veel niivõrd täppi saada, et saiad on veel soojad… oled üks õnnelik inimene!


Kohvik Gustav

Riia 1


Mäest (peale pirukasöömist) taas alla veeredes ning mööda Küüni tänavat jalutades leiad Tartu Kaubamaja alt veel ühe armsa koha. Kohvik Gustav, mis püüab algselt pilku armsate ja värviliste sisustuselementidega, võlub ka hea kohvi ja maitsvate päevapakkumistega. Gustavis maksab cappuccino 2,5 eurot ning espresso 2 eurot. Kindlasti proovi ka nende imemaitsvaid kooke!Lisaks heale kohvile on Tartul sulle ka palju muud pakkuda. Alates 24. septembrist jaluta läbi Tartu Tudengipäevade üritustelt!

Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,