Laupäev näitas iseloomu: Vabaduse pst pani vapralt vastu!

04.05.2015
Laupäev tõi Tartu Kevadpäevade festivalimelu otse kesklinna Vabaduse Puiesteele ja pakkus meelelahutust kogu päevaks. Mis siis, et päeva vältel kallas vihma kui oavarrest, tuhisesid lumekuulid ja lõpuks võtsid tuule alla ka sinised kastid.

Ent hommik algas laste rattatuuriga, kuhu vaatamata jahedale ilmale, tuli suur hulk väikseid spordisõpru, et saada osa ühest oma esimestest Tudengipäevade kogemusest. PILDID!

Sellele järgnesid mitmed põnevad võistlused, mis panid proovile nii meeskonnavaimu kui ka strateegia ja julguse. Meeleolukas pamperpallis veeretasid end edukalt finaali ning seejärel ka võidule võistkond Kristjan Onaldo. Järgnesid Eesnahkhiired 2 ja JK Nirvaana. FOTOD!

Veel sai maha peetud tõeliselt tuline lumesõjalahing, mille võitjaks krooniti võistkond Saunaklubi. Teise koha pälvisid taaskord Eesnahkhiired ning kolmanda koha sai Viska seda palli nimeline võistkond. GALERII!

Samaaegselt pallimängudega, pürgisid kõrgustesse vaprad Kastironimise finalistid. Kõige enam kaste suutsid enda alla seada Maare Mõttus (28 kasti!) naiste arvestuses ja Kaspar Puksand (21 kasti) meeste arvestuses. PILDID!

Kõikide tegevuste vahepeal oli inimestel võimalus osaleda ka töötubades ja seeläbi saada helisevaid elamusi raadiotegemise näol või teadust tehes. FOTOD!

Õhtuse Tartu panid helisema tõusvad muusikatähed Tudengilaulul. Särava tiitliga pärjati sel kevadel ansambel Moody Ocean. Tudengilaulu tulemuste kohta loe lisa siit. 

Noorte muusikute ülesastumisele järgnes vanameister Tõnu Trubetsky ja Vennaskonna kontsert, mis meelitas ligi nii pungisõpru kui lihtsalt muusikanautijaid, et üheskoos vabas õhus meeleolukast kontserdist osa saada. GALERII 1 ja 2!

Päeva kroonis Öötantsupidu, millest võttis osa sadu paare tantsujalgu, et koos õppida selgeks lihtsaid, kuid ääretult meeleolukaid rahvatantse. See kõik sai selgeks igale kohaletulnule tänu rahvatantsuansambli Leigarid juhendamisele. PILDID!

Leia end ka piltidelt kõikide teiste ürituste fotogaleriis, mis asub SIIN!

Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,