Festivali selgroog sai murtud aeroobika, volbripidustuste ja sildade jooksu tähe all

01.05.2015

Ilus ilm ja koostreenimise rõõm ajas ligi 200 aeroobikafänni kodust välja värske õhu kätte, et ühiselt erinevaid treeninguid proovida. Olenemata soost, vanusest ja varasemast treenituse astmest olid kõik oodatud ühiselt erinevaid tantsulisi treeninguid katsetama. Kevadväsimus sai välja raputatud ilmselt igast osalejast ning positiivne meeleolu oli igale kohaletulijale ka õhtusteks volbripidustusteks garanteeritud. 


Õhtu tõi linnarahvale meeldejääva X-Panda kontserdi koos fantastilise pürotehnilise vaatemänguga. Progressiivse metal bänd X-Panda esinemisest peegeldus nende põhjalik ettevalmistus kontserdiks ja publikuni jõudnud pühendumine oli muljetavaldav. Muusikat mängiti nii Kaarsilla all kui ka peal ning selle maagiline kooskõla tulemölluga võttis pealtvaatajad hingetuks. Kontsert oli suurepäraseks soojenduseks kogu öö vältavateks traditsioonilisteks tudengkonna volbripidustusteks.


Reede tõi kokku Tartu välejalad. Võistkondlik Sildade jooks pani proovile nii koostöö kui ka võhma, sest nelja peale pidid võistkonnad läbima tervelt 13 kilomeetrit. Distantsil joosti ümber Emajõe ja ületati kokku kõiki Tartu sildasid. Võidule jooksis end võistkond Seiklushunt, kes said ühtlasi ka eriauhinna parimate kaaskorraldajate arvestuses. Teise koha saavutas võistkond Lumekiizud ja kolmanda koha Spordisõbrad.

Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,