Homse õhtu tipphetked: Tudengilaul + VENNASKOND, Öötantsupidu

01.05.2015
Kui Päev Puiesteel oma tegemistega õhtusse jõuab ja õhtu hämardub, lisandub Vabaduse pst leebesse miljöösse tudengilik kärtsu-mürtsu täis bändid. Avastusrõõmu jagub igaühele, kuna kuue finalisti seas on muusikastiilide ja tudengibändide olemuse virvarr tõeliselt kirju.

Lavale astuvad Tudengilaul 2015 finalistid:

Debora Luha
Von Dorpat
Moody Ocean
Hella Good
Arms Around Paris
+
Empire (edasipääseja Tudengite Eurovisioonilt)

Lisaks noortele bändidele tuleb rahva ette Eesti pungi legend Tõnu Trubetsky ja VENNASKOND.

Viimasena on lava Kool-Pilt-Koemets Trio ja rahvatantsuansambi Leigarid päralt. Laval on küll oma ala tegijad, ent terve Vabaduse puiestee "lavale" on oodatud igaüks, sest lahti läheb Öötantsupidu! 

Läbi aastate on Öötantsupeo eesmärgiks olnud tudengitele ja linnarahvale rahvatantsude kaudu meie juurte tutvustamine. Sel aastal näitavad tantsusamme ette rahvakunstiseltsi Leigarid tantsijad. Nende juhendamisel saavad selgeks Eesti külapidude tantsud nagu neid tantsiti sajand või rohkem tagasi. 

Kui tantsuoskusest jääb puudu, et võtta osa üldtantsupeost Kalevi staadionil, tuleb sammud seada Vabaduse puiesteele, kus koos kõigi teiste huvilistega saab kogeda sarnast ühtsust ja koostantsimise tunnet. Tulla võib nii üksi, kaksi kui ka rühmiti – tantsupaarilise leiavad kohapeal kõik. Eelnev tantsukogemus pole seejuures nõutav ega vajalik.  

Öötantsupidu on pidu nii tudengitele kui ka linnarahvale, nii eestlastele kui ka välismaalastele. Avastame eesti traditsioone üheskoos! 

Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,