REBASEFESTIVAL

06.09.2017

ESMASPÄEV

Mille muuga ikka esmaspäeva alustada, kui pannkoogiga? Ja veel tasuta pannkoogiga? Just nii, Raekoja plats ja Pannkoogihommik ootab jälle kõiki varaseid ja hiliseid ärkajaid, et teid kosutava hommikusöögiga kostitada.Õhtupoole tasub kõikidel tervamatel pliiatsitel ja pastakatel seada sammud Püssirohukeldri poole, kuna toimub vana hea Mälukas!
  Lubame, et küsimused ei ole väga         kerged.

    Mälukas kevadel 2017.


TEISIPÄEV

Nädala teine päev algab uue üritusega, millel nimeks Kommentakvaarium. Saame kokku, et tekitada veidi positiivset müra nii sotsiaal- kui ka muus meedias. Anna enda panus interneti turvalisemaks ja positiivsemaks muutmisel! #nettturvaliseks

Teisipäevaõhtuse kultuurilaksu saad aga kätte Aparaaditehasest, täpselt Fahrenheit 451 raamatutoast. Seal on muidu ka tore, soovitame kõigile minna, aga sel õhtul saabuvad raamatutuppa kõik loomehinged, kuna toimub Luulevabadus! Kui ka sinul on kodus märkmik mõne luuletusega, siis tule jaga meiega ka. Me ei hammusta


              Luulevabadus 2016. aastal sügisel Nooruse galeriis.

KOLMAPÄEV

Kõik laululapsed tulevad jälle kokku, et pidada maha mõned epicud lahingud - mitte mõõkadega, ikka lauludega. Populaarsest Hollywoodi filmist “Pitch Perfect” tuntuks saanud Songbattle on teist korda Eestimaad külastamas ja kavatseb tulla võimsam kui kevadel.


Esmakordne Songbattle kevadfestivalil 2017.

NELJAPÄEV

Sel sügisel pühendame ühe terve päeva rebastele - kõigepealt ristime, siis pidutseme.
Õhtu hakkab Rebasteerimisega, kus kõikidest uutest tudengitest saavad täisväärsed Tartu tudengid. Vastseid tudengeid ootab seejärel Club Illusioon ja Värske Liha pidu. Ellab.

REEDE


Vana hea reede. Igavene küsimus - mida teha? Mida teha sügisfestivali reedel? Sul on kaks valikut - Flunkyball või Pubiralli.
Legendaarne Pubiralli ja tema noorem vend Flunkyball toovad kodudest välja kõige kiiremad, täpsemad ja õllesemad tudengid, keda Tartus näha võib. Mõlema ürituse kohad lähevad täis minutitega, seega kui soov osaleda, olge kiired.                   Flunkyball 2017. aasta kevadfestivalil.

LAUPÄEV              

Tartus on teadagi väääääääääga palju tudengiorganisatsioone ja sel sügisel saavad nad omavahel mõõtu võtta Tudengiorganisatsioonide Olümpial! Juba varsti saame teada, kes siis on kõigist kõige parem köieveos ja kummikuviskes.
Sügisesest nädalavahetusest saab viimast võtta Emajõe ääres, kus ootavad teid välibaarid, hea muusika, (loodetavasti) kuiv sügisõhtu ja head sõbrad. Pralle Promenaad vallutab üheks õhtuks Tartu, valluta koos temaga!

PÜHAPÄEV

Käruralli!! Kes pole veel kuulnud sellest pöörasest üritusest, siis on viimane aeg end kurssi viia. Kõik on väga lihtne - võta sõber, pane sõber kärusse ja lükka ta finišini! Võidab kõige kiirem tiim!

  Käruralli 2016. aasta sügisfestivalil


Kohtume festivalil, juba 18.-24. september!Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,