Sinu kevadine ekstreemsuste to-do-list

09.04.2015

Ka sel aastal ei puudu Kevadpäevadelt maiuspalad adrenaliiniotsijatele. Ihkad Sa kõrgustesse ronida või kaugustesse lennata – kindlasti leiad endale selleks sobivaima võimaluse.


Veelgi enam! Juba vanarahvas teadis, et eriti kavalad on need, kes püüavad mitut kärbest ühe hoobiga tabada. Nii on ka nende ekstreemsuste vahel võimalik luua eriti kaval super-kombinatsioon.

Jagame Sinuga salaja plaani, mis tagab võidu kõigil kolmel üritusel:

1) Emajõe kohale paiskab Sind lennumasinate võistlus-show Karsumm (3. mai, pühapäev kell 12:00). Regamine: kuni 1. mai osalen@studentdays.ee (või koha peal). Facebooki üritus: https://www.facebook.com/events/347810058742891/


Selleks valmistudes pea silmas kahte märksõna: Swedbanki stipendium (puhas raha!) ja multifunktsionaalsus (lendab-ujub!).

Kutsu oma inseneritaibu ja kunstilise meelega sõbrad kokku ja joonistage kamba peale kavand, mis võlub Swedbanki žürii. Nii saavad kaks tiimi kokku 150 €, et oma plaan ellu viia. Läkitage see hiljemalt 23. aprilliks osalen@studentdays.ee.

Samal ajal – kui juba leiutamiseks läks – siis katsuge mõelda sellise lennumasina peale, mis pärast pisikest muutust sobib ka ujumisaluseks. Nii saate kinni panna ühe ürituse asemel koguni kaks. Nimelt toimub vahetult pärast Karsummi lennuvõistlust seal samas Paadiralli võistlus.

Loe täiendavalt Karsummi ja Swedbanki stipendiumi kohta siit!


2) Kiireimad ja kirevaimad paatkonnad selgitab välja Paadiralli (3.mai, pühapäev kell 16:00). Regamine: kuni 1. mai osalen@studentdays.ee (või koha peal). Facebooki üritus: https://www.facebook.com/events/457765924380704/


Kui toimisid punkti nr. 1 nõuannete kohaselt, peaks Su praegustest ettevalmistustest piisama ka Paadiralliks. Ehk siis vaata veel kord üle, et Karsummi lennumasin ikka õhku peab või kevadvetes päris koost ei lagune. Kõikvõimalikud tõlgendused "veesõidukitest" on oodatud!


Pea meeles au sees hoida ka oma loomingulisust. Võta pisut aega ning otsi vanaema riidekapist välja viimase peal kostüümid. Nii paistad žüriile veel rohkemgi silma ja suurendad oma võiduvõimalusi taaskord.


Millega veel Paadirallil edu saavutada ja loe täpsemaid tingimusi siit!


3) Võistkonnavaimu ja Sinu vastupidavuse selgitab välja Tudengiekstreem (28. aprill, kell 16:00). Regamine: 20. aprill kell 22:00 www.studentdays.ee. Facebooki üritus: https://www.facebook.com/events/902799309763482/


Nädala algusesse planeeritud Tudengiekstreem nõuab enim pingutust. Samas avaneb Sul hea võimalus Emajõega tutvust teha nii maalt, õhust kui veest. Nii saad Karsummi ja Paadiralli jaoks mõtteis strateegilist plaani koostada.


Õnneks peaks Sul olema väljakutseid ihkav võitjameeskond juba käepärast. Muud ei jäägi üle, kui 20. aprillil siinsamas kodulehel nobedate näppude voor läbida - Tudengiekstreemil saavad osaleda 20 kiireimat registreerijat.

Vaata Tudengiekstreemi registreerimisinfot siit!


Nüüd, kui kõik salanipid teada, pole muud, kui kamp kokku kutsuda ning sõpradega see kevad tõeliselt meeldejäävaks muuta!Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,