Stalkimise A&O ehk valmistu Hitman'iks

05.04.2017

1.
Uuri välja, kus sinu ohver tavaliselt käib, kellega suhtleb. Kõige lihtsam on alustada elukohast, seejärel kool või töökoht. Ka Sherlock Holmes jälgis enda uuritavaid kullipilgul.
2. Osta binokkel või zoom-objektiiv. Põhiline reegel on, et tema sind ei märkaks. Muidu on kõik luhtas.
3. Autoga jälitades hoia distantsi. Lisaks ei ole soovitatav jälitada musta läikiva autoga (aitäh, Hollywood).
4. Kui sul on raha üle, võid osta salakaamera. Või GPS-tracker’i.
5. Hoidu ametnikest - kuna sa päriselt ei ole PI, siis võivad mendid su vangi panna.

Tegelikult me ei taha, et keegi teist oma endisi tüdruk või -poisssõpru jälitama hakkaks. Küll aga saate te enda oskusi ära kasutada esmakordselt toimuval üritusel HITMAN!!!

Tegemist on terve kevadfestivali nädala jooksul kestva seiklusmänguga, kus igal võistlejal on enda sihtmärk, kelle ta peab üles leidma ning mängust välja sööma. Selleks soovitame järgida ülevalpool toodud nõuandeid, kuna meie käest saate vaid sihtmärgi kohta käiva põhiinfo - nimi, eriala, töökoht. Tema igapäevased käigud peate aga ise välja uurima, seejärel ta päriselt üles leidma ning mängust kõrvaldama - seda näiteks veepüstoli või lusikaga.

Jätkame nõuannetega, aga seekord veidi tudengikesksemalt juba:
6. Surfa ÕISis. Surfa erialade tunniplaanides. Kes teab, mida sealt leida võid.
7. Külasta Tartu parimate päevapraadidega söögikohti. Kindlasti käi läbi ka Sädest, sealt leiab alati hordides tudengeid õppimas ja kohvitamas.
8. Otsi üles teie ühised sõbrad/tuttavad, pommita neid Facebookis küsimustega ja oota kannatlikult vastuseid.
9. Kindlasti surfa ka Instagramis. Kui sihtmärgi konto on kinnine, siis alati aitab “follow” nupp. Kui ei julge, siis tee varikonto. Või logi sõbra konto kaudu sisse ja pane siis “follow”.
10. Leia kohti, kus midagi tasuta jagatakse - nt toit. Suure tõenäosusega on sinu tudengist sihtmärk seal. Näiteks Pannkoogihommik! Levivad jutud, et seal saab tonnide viisi tasuta maitsvaid pannkooke.
11. Viimaks, kui tõesti kuidagi ei õnnestu teda leida, tšekka meie festivalikava ja leia üritus, kuhu su sihtmärk kindlasti läheks. Ja mine kohale.

Kui seda kõike lugedes oled veendunud, et pead kindlasti Hitmani üritusel osalema, siis uuri lähemalt Hitmani evendist ja kutsu osalema ka oma sõpruRegistreerida saad end SIIN! 

Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,