Tantsumaraton kolib Sõpruse silla alla

13.04.2015

Sügisel menukaks osutunud tantsumaraton tuleb sel kevadel taas. Kõikide väsimatute tantsulõvide jaoks peaks olema viimane aeg, et oma mugavaimad tantsujalatsid üles otsida ja ägedaimad sammud kokku koguda – neid peab jätkuma ju tundideks.


Ometi ei pea osalemiseks olema kindlasti elukutseline tantsija, piisab vaid tahtest lõbutseda ja samal ajal ka vinge tantsumaraton maha pidada.


Kolmapäeval, 29. aprillil kell 21:00 muutub Sõpruse silla alune plats kindlasti üheks Sinu selle kevade maagilisematest peopaikadest. 


Meeleolukas pidu erineb teistest sarnastest võistlusliku momendi poolest. Võitjaks saab see, kes peab kõige kauem ja energilisemalt tantsides vastu. Samas on teretulnud ka ilma maratoninumbrita tantsijad, kes võistelda ei soovi. Täpsemat infot peo võistlusosa kohta saad lugeda reglemendist.


Registreerumine avame juba 20.aprillil siinsamas kodulehel. Võimalusel saab end kirja panna ka koha peal. Kõikidele tudengitele on osalemine tasuta, teistele huvilistele pilet 2€.


Kindel võib olla, et õhtu muusikaline mitmekesisus ja kvaliteet on kindlates kätes, sest muusikat mängivad teile kuni viimase tantsija väsimiseni DJ Marti Viilu ning Raadio 2-st Kristo Rajasaare ja Erik Morna


Väsimatu tantsuööni!

Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,