Kaaskorraldajad, ae-ae!

08.09.2015

Sügis on peaaegu käes ja nurga tagant piilub Tartu Tudengipäevade kultuuri- ja meelelahutusfestival Tartu Sügispäevad 2015. Festival leiab sel aastal aset 12. oktoobrist 18. oktoobrini.


Ilm on ehk jahe, kuid ootame kaaskorraldajaid oma festivalile soojust juurde andma! Kui Teil on suur või veel suurem soov festivali loomisele kaasa aidata ning korraldada meie festivali raames üks või lausa mitu kihvti üritust, siis on Teil selleks võimalus.


Sel sügisel läbivat teemat pole, seega kaaskorraldajatele on antud täiesti vabad käed - võta kätte ja korralda! Selleaastases reglemendis mitmeid uuendusi, näiteks võtame vastu ka kõik need üritused, mis leiaksid aset vaatamata sügispäevadele. Samuti tõime uuendusena sisse ühtse faili, kuhu kaaskorraldajad saavad oma ürituse detailid sisestada. Vormi leiate siit - http://goo.gl/forms/4QEbMu7cPq

Uurige lisa kaaskorraldajate reglemendist!


Loodame, et ideed on olemas, vaja on need vaid realiseerida! Viimased infokillud ürituste kohta võtame vastu 21. septembrini! Kui aga tunnete, et vajate abi, siis kindlasti kirjutage, joonistage või helistage, üritame aidata!


Kai Liis Lepp

Tartu Sügispäevad 2015 programmijuht

e-post: programm@studentdays.ee

tel: 5629 3312


Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,