Tudengilaul kolib suurele lavale: demovoor avatud

10.03.2015

Juba aastaid on Tudengipäevade kaks suurüritust – kevadine Tudengilaul ja sügisene Tudengibänd –  otsinud Tartu muusikataevas kaunihäälseid soliste ja väljapaistvaid kollektiive.


Sel korral ühendavad kaks konkurssi käed, et tuua Vabaduse puiestee vabaõhulavale veelgi kirjum spekter tudengimuusikat!

 

Uues kuues konkurss Tudengilaul 2015 ootab osalema kõiki muusikalisi kollektiive, milles tegutseb vähemalt üks tudeng. Lisaks lauluoskuse ning vilunud pillimängule on võistluse eesmärk väärtustada tervikliku kollektiivi lavasarmi ja tudengilikkust.


Eriti teretulnud on võistlema bändid, kes usuvad, et just nende muusika ja omalooming annab edasi omapärase tõlgenduse tudengi elu olemusest! Samuti on erinevalt varasemast avale oodatud kõik muusikainstrumendid, nii võimendusega kui ilma.

 

Et osaleda Tudengilaul 2015 konkursil ning jõuda peagi suurele lavale, tegutse järgnevalt:


* Salvesta või otsi välja 2-3 demolugu, millest vähemalt kaks on kollektiivi omalooming.

* Loe läbi Tudengilaul 2015 reglement.

* Täida ära osalemisankeet, mille leiad SIIT.

* Seejärel saada kogu materjal hiljemalt 21. aprilliks meilile osalen@studentdays.ee või tigupostiga aadressile: Ülikooli Kultuuriklubi, Kalevi 24, 51010 Tartu.


Kõigi demode hulgast valib eelžürii välja viis parimat. Edasipääsenute nimekiri tehakse teatavaks hiljemalt 25. aprillil.


Finalistid astuvad lavale 2. mail algusega kell 18 Vabaduse pst suurel vabaõhulaval, kus toimub Tudengilaul 2015 finaalkontsert. Võitjakollektiiv pälvib tiitli Tudengilaul 2015, auhinnatšeki ning esinemiskutsed. Jagamisele lähevad ka mitmed eriauhinnad.


Erakorraliste küsimuste korral võta ühendust peakorraldaja Peetriga: peeter.paaver@gmail.com.

Okas kurku ja pillikeeled krussi!


 
 

Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,