Üritustele registreerimised vol 2

21.04.2014
Nädal Kevadpäevadeni! Aeg avada nobedate näppude voor ehk viimased regamised üritustele. 

Sind ootavad: 

Ööjooga | 1. mai kell 21, Tartu Üliõpilasmaja (Kalevi 24)

Kevadpäevade öötreening, mis toimub juba kolmandat korda. Sel aastal täiendab Ly Tolbergi nauditavat joogatreeningut ka ligi neljakümne minutine meditatsioon, mida viib läbi Toivo Org Budakojast. Treening sobib nii vähem, kui ka rohkem kogenud joogahuvilistele. Tule ja tee oma kehale ning vaimule pai! 

Kohad on täis!

Lumesõda | 3. mai, kell 16, Vabaduse puiestee
Anomaalsed ilmaolud võtavad hoogu, sest maikuu kolmas päev toob Tartusse taas lume ja Vabaduse puiestee muutub lumepallide vihisedes lahinguväljaks. Aja kolmele sõbrale kindad kätte ja tulge tehke tasa saamata jäänud talverõõmud!
Regelementregistreerimine  

Mälukas | 28. aprill kell 18, Püssirohukelder Legendaarne teadmisteproov on kasvanud nii suureks, et kogub tänavu tuure ka õuealal, kus lageda taeva all ja linnulaulu saatel ajusid ragistada!  
Kohad on täis!
  
Tudengiekstreem | 29. aprill kell 18, Emajõe ümber

Kiiremini – trossiga sõites tuhatnelja üle jõe vihiseda! Kaugemale – mööda takistusi turnides oma piire kombata! Kõrgemale – ikka edasi lõppsihi poole rühkida, olgu takistused maal, vees või õhus! 

Kohad on täis!
 
Pubiralli | 30. aprill kell 18, Tartu pubid Nõiad kihelevad volbriööl luua selga, tudengeid meelitavad hoopis pubid. Kui sinus on osake mõlemast, siis pubiralli aitab need ühendada! 
Kohad on täis!

Vaata, millistele põnevatele üritustele end veel regada: http://studentdays.ee/et/registreerimised

Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,