Kuidas festival kulges? Avalda arvamust ja võida auhindu19. okt

Tartu Sügispäevade festival pakib selleks korraks pillid kotti, et kevadel uue mürtsuga linna õuele maanduda. Korraldajatena tahaksime teha ikka täpselt sellist festivali, mis meeldiks ka Sulle. 
Loe edasi »

Võrguhuntide LAN ja viimane võitlus tudengitrooni nimel19. okt

Nädalalõpu programmi mahtus eriti palju kultuuriüritusi, kontserte etendusi. Ent teiste seas tõusid esile eriti tudengilikult hullumeelsed sündmused, mis eristusid ka oma põnevate akronüümide poolest: LAN ja GOS.
Loe edasi »

Tudengifilm 2015 laureaadid: Rein Zobel ja Madis Ligema16. okt

Pingeline Tudengifilm 2015 võistlus kulmineerus finaal-galaga. Reedel kogunesid kõik filmisõbrad Cinamoni, et üle vaadata seekordne üliõpilasfilmide paremik, mis pakkus üllatusi kui ka äratundmishetki.
Loe edasi »

Festivali haripunkt saabus tantsumöllus15. okt

Aina hoogsamalt tuure koguv festival jõudis neljapäeval haripunkti. Tantseldes läksid nädalavahetusel vastu tantsumaratonlased; võite noppisid filmitegijad.
Loe edasi »

Luuleline teisipäev ja plahvatuslik kolmapäev14. okt

2015. aasta Tartu Sügispäevadele sai esmaspäeval hoog sisse lükatud ja seni on tegevust leidunud igale maitsele. Tartu aktiivseimad tudengid on jõunud end proovile panna juba nii vaimselt kui füüsiliselt.
Loe edasi »

Sügispäevade magus algus: 2000 sooja pannkooki13. okt

Tartu Sügispäevad 2015 said sportliku hoo sisse. Hommikul võimlesid üliõpilased end virgeks ühielamute ees ja maiustati ühiselt raeplatsis Pannkoogihommikul. Õhtul pani Mälukas proovile aga hallide ajurakkude vormi.
Loe edasi »

Festivali uustulnuk: ekstreemne Game of Students13. okt

Esmakordselt festivali ekstreemürituste ajaloos testime tudengite vastupidavust kolmel päeval järjest. Tudengite heitlus läheb lahti juba reedel ja päädib uhke trooni vallutamise tseremooniaga pühapäeval. Kas julged väljakutse vastu võtta?

Loe edasi »

Tudengifilmi eriprogramm: iga päev saab kino!11. okt

Tudengifilm 2015 kuulutatakse välja juba reedel, seniks pakub aga meenutus- ja avastusrõõmu Tudengifilmi igapäevane eriprogramm.
Loe edasi »

Hingele pai: luuleõhtu ja filmikunst, tähistaevas ja päikeseloojang 10. okt

Võimalik, et uus stuudium saabus äkiliselt nagu välk selgest taevast. Seminaris istudes rändab pilk muudkui õue, rahutu meel otsib midagi uut. Need sündmused vabastavad Su keha ja hinge argimuredest, pakkudes värskeid mõtteid-elamusi.
Loe edasi »

Sessi-stressile julgelt vastu: kolm praktilist töötuba10. okt

Festivaliprogrammis on rohkelt praktilisi töötubasid ja koolitusi (paljud neist täiesti tasuta!). Tarkuseterasid ja tegutsemisnippe leiab igaks eluhetkeks. Näiteks nende kolme õpitoaga saab kindlasti jagu sessi-stressist. Tudengi-garantii!
Loe edasi »

5 sügisest spordihetke ehk kes ei spordi, see (pannkooki) ei söö08. okt

"Sport-sport-sport! Meie hinges ja südames on," kõlab armastatud hommikuvõimlemise lauluviis. Ka Tartu Sügispäevade programmis on keha ja vaimu liigutavad üritused au sees. Õnneks saab kaotatud kalorid tasa ja avanssina ette süüa Pannkoogihommikul.
Loe edasi »

Muusikaelamused: Svjata Vatrast Metsatölluni06. okt

Tartu Sügispäevade festivalinädal toob iga päev Sinuni mõne muusikaelamuse. Helidemaastikul saab rännata Eestist Ukrainani, kodumaa eri paigust kuni sugulasrahvaste pärimuseni.
Loe edasi »

KADUNUD: Aeroobikakuningas (ja Kuninganna ilmub võluväel!)04. okt

Astud voodist alati välja parema jalaga ja – mitte ainult! – viskad kohe nagu naksti ka spagaati? Neoonvärvides liibukad ja peapael avavad kogu Su peidetud potentsiaali? Ah, misasja?! Õnneks see kõik polegi oluline, sest Aeroobikakuningaks võib saada IGAÜKS.
Loe edasi »

Lase oma looming valla Luulevabadusel24. sept

Luulevabadus kaotab piirid juba 10. korda. Ühes sügisese lehtede langemisega, saavad priiks kõik mõtted, olgu need helded või heilikud. Sea oma mõtted ritta, tulpa, ringjoonele või hoopis mitte paberile ja tule, tule esita neid meilegi.
Loe edasi »

Suurem kui kunagi varem: 1679,8 m² TudengiLANi21. sept

Juhtmete rägastikud ja lõputu kuvarite rida. E-sportlased pingsalt reas. Tähelepanu, valmis olla. Start!
Loe edasi »

Stand-Up Teadus kutsub teaduse üle kildu viskama18. sept

Viskad erialaseid kilde nagu nalja? Märkad vastõpitud teoorias absurdi-huumori potentsiaali? Senine ülikooliaeg hiilgab rohke situatsiooni-koomikaga? Liida oma ülikoolitarkused elujõuliselt tuksleva naljasoonega ja naeruta rahvast!  

Loe edasi »

Liitu Tudengipäevadega: tutvu täna, kandideeri reedel15. sept

Tartu Tudengipäevade peakorraldaja Ülikooli Kultuuriklubi avab täna kell 19:00 oma uksed kõigile uutele huvilistele. Otsid head seltskonda ja/või praktilist töökogemust? Tule, aga tule!
Loe edasi »

Kaaskorraldajad, ae-ae! 08. sept

Tartu Tudengipäevad võtavad kampa kõik seltsid ja ühingud, organisatsioonid ja institutsioonid, sõprus- ja vennaskonnad, tudengid ja õpilased. Kui Sul on vägev üritus, mis võiks jõuda meie programmi, loe edasi!


Loe edasi »

Suured Sõbrad:

 
Kohtumiseni kevadel!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDIT

Võistluste 
lõpp-protokollid

Mälukas
Tantsumaraton
Sügisaeroobika
Kandikuralli