VI päev tuhiseb kohale käruhelikiirusel

17.09.2016


11.00-12.30: Pakume sulle muusikaga finess-jooga tundi, mis põhineb traditsioonilistel Ashtanga jooga tehnikatel. Tund sobib kõigile, kes tahavad proovida joogat, ilma sellesse liialt süvenemata. „YOGAFUNC Tudengipäevade eri“ toimub Tartu Joogakeskuses (Kastani 38).  


12.30: Käes on aeg minna juba järjekorras 59. avamatkale. Pane vaim valmis, viska kott selga ja tule matkame koos piki Ahja jõe kauneid kaldaid. „Avamatka“ kogunemine toimub Suures Taevaskojas.


13.00: Tule pane enda 4-liikmeline võistkond proovile muusikateemalise mälumängu avalikul salvestusel. Tõesti, tõesti, Raadio 2 kutsub sind Meloturniirile! Üritus toimub Rüütli tänava Kelleris.


14.00-15.30: Anname sulle võimaluse proovida midagi hoopis teistsugust! Haara sõber kaasa ja tulge Küüni tänavale, sest algab Käruralli. Efektne ja kaasahaarav võistlus pakub elamust nii osalejatele kui ka pealtvaatajatele.


17.15: Kuidas suudetakse ennetada maailma tabavaid pandeemiaid? Kuidas kohandub tervishoiupoliitika? Mida saaks teha tavainimene? Kas kunagi jõuame epideemiavaba maailmani? Osale foorumis „Tänapäeva pandeemiad – ohud ja õppetunnid“ ning saa vastus neile küsimustele.


18.00-20.00: Stand-Up Teadus 2016 ja Psühhobuss OU kutsuvad sind üritusele Stand-Up Teadus 2016. Tegu on komöödiaõhtuga, mis esmalt paneb naerma ja siis mõtlema – või ka vastupidi. Tule Vanemuise 46 ringauditooriumisse ja saa teada, millega kaastudengid sind üllatavad.


18.00: VÄLIS-EESTI mälumäng ei ole mälumäng nagu iga teine. See viib sind üle piiride, aga samas hoiab sind ikka kodumaal. Kas tunned globaalseid eestlasi enne ja pärast laulvat revolutsiooni? Tule aadressile Tähe 3 (Korporatsioon Rotalia) ja proovi järgi!


18.00: Temaatiline jooks ümber Tartu, kus meeskonnad seisavad vastamisi mitmete takistustega. Kutsume sind üritusele „Tartu Amazing Race“, mis saab alguse Suudlevate Tudengite purskkaevu eest.


20.00: Tahaksid proovida, mis tunne on rulluiskudel tantsida? Või sooviksid kaasa rääkida disko muusikavalikul? Nüüd on sul selleks suurepärane võimalus, sest Skatetown rulluisukeskus kutsub sind üritusele „Rulluisu-videodisko“ (Kastani 38).


21.00: Õhtul tasub kindlasti astuda läbi klubist Rock & Roll (Tiigi 76a), sest esineb Vennaskond ja Nyrock City. Tegu on anarhismi ja uusromantismi sümbol punkbändiga. Tule rokime koos!

Suured Sõbrad:

    

   


Kohtumiseni festivalil!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDiT

Registreeri


,