Festivali uustulnuk: ekstreemne Game of Students13. okt

Esmakordselt festivali ekstreemürituste ajaloos testime tudengite vastupidavust kolmel päeval järjest. Tudengite heitlus läheb lahti juba reedel ja päädib uhke trooni vallutamise tseremooniaga pühapäeval. Kas julged väljakutse vastu võtta?

Loe edasi »

Tudengifilmi eriprogramm: iga päev saab kino!11. okt

Tudengifilm 2015 kuulutatakse välja juba reedel, seniks pakub aga meenutus- ja avastusrõõmu Tudengifilmi igapäevane eriprogramm.
Loe edasi »

Hingele pai: luuleõhtu ja filmikunst, tähistaevas ja päikeseloojang 10. okt

Võimalik, et uus stuudium saabus äkiliselt nagu välk selgest taevast. Seminaris istudes rändab pilk muudkui õue, rahutu meel otsib midagi uut. Need sündmused vabastavad Su keha ja hinge argimuredest, pakkudes värskeid mõtteid-elamusi.
Loe edasi »

Sessi-stressile julgelt vastu: kolm praktilist töötuba10. okt

Festivaliprogrammis on rohkelt praktilisi töötubasid ja koolitusi (paljud neist täiesti tasuta!). Tarkuseterasid ja tegutsemisnippe leiab igaks eluhetkeks. Näiteks nende kolme õpitoaga saab kindlasti jagu sessi-stressist. Tudengi-garantii!
Loe edasi »

5 sügisest spordihetke ehk kes ei spordi, see (pannkooki) ei söö08. okt

"Sport-sport-sport! Meie hinges ja südames on," kõlab armastatud hommikuvõimlemise lauluviis. Ka Tartu Sügispäevade programmis on keha ja vaimu liigutavad üritused au sees. Õnneks saab kaotatud kalorid tasa ja avanssina ette süüa Pannkoogihommikul.
Loe edasi »

Muusikaelamused: Svjata Vatrast Metsatölluni06. okt

Tartu Sügispäevade festivalinädal toob iga päev Sinuni mõne muusikaelamuse. Helidemaastikul saab rännata Eestist Ukrainani, kodumaa eri paigust kuni sugulasrahvaste pärimuseni.
Loe edasi »

KADUNUD: Aeroobikakuningas (ja Kuninganna ilmub võluväel!)04. okt

Astud voodist alati välja parema jalaga ja – mitte ainult! – viskad kohe nagu naksti ka spagaati? Neoonvärvides liibukad ja peapael avavad kogu Su peidetud potentsiaali? Ah, misasja?! Õnneks see kõik polegi oluline, sest Aeroobikakuningaks võib saada IGAÜKS.
Loe edasi »

Lase oma looming valla Luulevabadusel24. sept

Luulevabadus kaotab piirid juba 10. korda. Ühes sügisese lehtede langemisega, saavad priiks kõik mõtted, olgu need helded või heilikud. Sea oma mõtted ritta, tulpa, ringjoonele või hoopis mitte paberile ja tule, tule esita neid meilegi.
Loe edasi »

Suurem kui kunagi varem: 1679,8 m² TudengiLANi21. sept

Juhtmete rägastikud ja lõputu kuvarite rida. E-sportlased pingsalt reas. Tähelepanu, valmis olla. Start!
Loe edasi »

Stand-Up Teadus kutsub teaduse üle kildu viskama18. sept

Viskad erialaseid kilde nagu nalja? Märkad vastõpitud teoorias absurdi-huumori potentsiaali? Senine ülikooliaeg hiilgab rohke situatsiooni-koomikaga? Liida oma ülikoolitarkused elujõuliselt tuksleva naljasoonega ja naeruta rahvast!  

Loe edasi »

Liitu Tudengipäevadega: tutvu täna, kandideeri reedel15. sept

Tartu Tudengipäevade peakorraldaja Ülikooli Kultuuriklubi avab täna kell 19:00 oma uksed kõigile uutele huvilistele. Otsid head seltskonda ja/või praktilist töökogemust? Tule, aga tule!
Loe edasi »

Kaaskorraldajad, ae-ae! 08. sept

Tartu Tudengipäevad võtavad kampa kõik seltsid ja ühingud, organisatsioonid ja institutsioonid, sõprus- ja vennaskonnad, tudengid ja õpilased. Kui Sul on vägev üritus, mis võiks jõuda meie programmi, loe edasi!


Loe edasi »

Tudengifilm: pääs Cinamoni ekraanile ja 2x1000.- Swedbankilt 06. sept

Tudengifilm puhub tänavu juubelitordilt tervelt 15 küünalt! Sünnipäevakoogist magusama ampsu saavad võitjad: 2 x 1000 eurot Swedbankilt. Sulli saab, ei jää ka feim tulemata: finaali jõudnud filmid toob kinolinale Cinamon. 
Loe edasi »

Tudengipäevad pälvisid Euroopa kvaliteedimärgise03. sept

Hip-hip-hurraa! Tartu Tudengipäevad hoiavad üliõpilaste lippu kõrgel ka Euroopas. Hiljuti pälvis festival kiitust ka Euroopa tasemel ehk saime rindu EFFE kvaliteedimärgise. 
Loe edasi »

Tudengipäevade uus projektijuht - Hendrik Roland Helm 29. mai

Festivali lõpu ja suve alguse vahele jääb igal kevadel üks õige põnev aeg. Ei, tegu ei ole eksamisessiga, kuid ärevust Ülikooli Kultuuriklubis tekitab see vaat, et rohkemgi. Tudengipäevade projektijuhi valimised!
Loe edasi »

Viimased öölaulikud saadaval 1,5 € eest!17. mai

Võta suvisel lõkkeõhtul või matkarajal lauluviis üles! Sõnad-akordid on alati käepärast, kui taskus on Öölaulupeolaulik.

Loe edasi »

Sinu arvamus on oluline, jaga oma mõtteid!14. mai

Vaata, siin ja praegu, paremal ääres on nupuke "tagasiside". Klikka seda ja anna meile lühidalt teada, kuidas tänavune festival tundus. Lisa lõppu ka nimi, sest vastajate vahel lähevad loosi kingitused!
Loe edasi »

Saladuste loor kerkib: mis juhtus „Tahan välja“ keldris?11. mai

Hiljutisel konkursil otsisime eriti hullupöörast ideed, mida tänavustel Tartu Kevadpäevadel teostada. Konkursi võitnud Uku Lilleväli kirjutab lähemalt võiduüritusest, mis lukustas keldrisse mitukümmend tudengit.

Loe edasi »

Tartu Kevadpäevad selleks korraks läbi!06. mai

Tõmbame Tartu Kevadpäevad 2015 otsad kinni, aga enne veel tahaksime kõigile-kõigile teha ühe suure kummarduse!
Loe edasi »

Suured Sõbrad:

 
Tule seikle meiega!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDIT

Registreerumine

Kandikuralli

Sügisaeroobika

Tantsumaraton

Game of Students

TudengiLAN

Võistluste 
lõpp-protokollid

Mälukas