Üritustele registreerimised vol 221. apr

Nädal Kevadpäevadeni! Aeg avada nobedate näppude voor ehk viimased regamised üritustele. 
Loe edasi »

Karsummi Swedbanki stipendiumi võitja!21. apr

Selgunud on Karsummi Swedbanki stipendiumikonkursi võitja, kelleks on võistkond nimega Annelinna MacCabi. 
Loe edasi »

Esmaspäeval, 21.04 kell 21...20. apr

Algavad siinsamas registreerimised Pubrirallile, Mälukale, Tudengiekstreemile, Kevadaeroobikale, Ööjoogale ja Lumesõjale! 
Loe edasi »

Tule Perepäeva laadale kauplema!16. apr

Kevadpäevade Suurel Perepäeval, 3. mail toimub laat, kuhu igalühel on võimalik oma asju müüma tulla, teiste kaupa uudistada ja laadamelu nautida.  
Loe edasi »

Üritustele registreerimised!14. apr

Aeg on jõudnud nii kaugele, et Kevadpäevadeni on täpselt kaks nädalat! Selle puhul avame terve rea toredate ürituste registreerimisi.
Loe edasi »

Paadirallile!06. apr

Enam ei tasu kurb olla, kuna selle-aastane jõukatsumus Emajõel on Paadiralli näol vähem kui kuu kaugusel! See tähendab, et Sul on veel aega panna kokku MEESKOND, leida selga midagi HURMAVAT ning kaunistada oma VEESÕIDUK.
Loe edasi »

Hea loomehing - Luulevabadus ootab sind!06. apr

Juba seitsmendat korda laseb Luulevabadus valla tudengite loomingu. Tänavu otse taevakaare alt – Toomkiriku vaateplatvormilt, 29. aprillil kell 20. Loovad sõnad, helged mõtted ja mõnus muusika pääseb vabaks, et kevadtuultes üha kõrgemale pürgida!
Loe edasi »

Võida Swedbanki 150€ stipendium oma lennumasina ehitamiseks28. märts

Eesti lennundusajalugu sai alguse 19. sajandil ning esimesed katsetused olid üsna humoorikad. Kas Sa teadsid, et Ravila mõisahärra krahv Peter Mannteuffel lasi endale õhukestest laudadest tiivad valmistada, lootes nendega mõisasaalis ringi joostes lendu tõusta? 
Loe edasi »

Tudengilaul 2014 kutsub osalema!26. märts

Kui oled tüdinenud munakarpidest seinte vahel mängimisest ja tahad saada korralikule lavale, siis nüüd on Sul selleks võimalus - tulekul on juba 40. Tudengilaulu konkurss. Kui Sinuga koos musitseerib vähemalt üks tudeng või oled seda ise, siis saada oma demod juba täna! 
Loe edasi »

Lume-Villem valvab Raeplatsil19. märts

Kevadpäevade korraldamine on täies hoos! Viimaste talverõõmude nautimiseks ehitasime vahva Lume-Villemi, kes visalt Raeplatsil kevadet ootab.  Tule ja kae oma silmaga üle!  
Loe edasi »

Uus meediapartner - Raadio 2!13. märts

Täna tervitame taas oma värsket koostööpartnerit - sellest kevadest on Tartu Tudengipäevade meediapartner Raadio 2! Just sealt saad festivali eel ja ajal kuulata Kevadpäevade kohta kõige värskemat teavet, muljeid ja mis kõige tähtsam - elamusi! 
Loe edasi »

Mariine Auto paneb rattad veerema04. märts

Tervitame Tartu Tudengipäevade uut autopartnerit Mariine Autot, tänu kellele jõuvad edaspidi kõik lauad-toolid-pingid ja muu vajalik õigel ajal õigesse kohta! 
Loe edasi »

Suured Sõbrad:


AEGA ON VEEL ÕPPIDA

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDIT

REGISTREERU ÜRITUSELE

Mälukas

Kastironimise eelvoor

Tudengiekstreem

Pubiralli

Bussiorienteerumine

Ööjooga

Sildade jooks

Kevadaeroobika

Tudengilaul

Lumesõda

Meestekandmine

Tänavajalgpall

Karsumm

Paadiralli

Võistluste 
lõpp-protokollid