Festivali selgroog sai murtud aeroobika, volbripidustuste ja sildade jooksu tähe all01. mai

Neljapäev tõi linnarahvale suurepärase ühistreeningu Kevadaeroobika ja meeldejääva X-Panda kontserdi Kaarsilla all ja peal. Reede pani proovile Tartu välejalad.
Loe edasi »

Kolmapäev oli täis väljakutseid01. mai

Tartu Kevadpäevade kolmas päev möödus tuule trotsimise ja hoopis enese proovilepanemisega. Kinnisest ruumist võideldi end seegi kord välja, kastidel roniti end kõrgustesse, meeskonnavaim sai jõudu linna vahel joostes ja öö möödus võidukalt tantsides.

Loe edasi »

Homse õhtu tipphetked: Tudengilaul + VENNASKOND, Öötantsupidu01. mai

Vabaduse pst Tartus on homme terve päeva kõikide linlaste päralt, et nautida üheskoos kogu perega töötubasid, sporti ja meeleolukaid esinemisi. Ent ööl on varuks veelgi rohkem!
Loe edasi »

Sildade jooks virgutab vaimu juba homme30. apr

Kevad hiilib juba vaikselt ligi ja koos sellega sumedad õhtud mõnusateks jooksuringideks. Saabuv festivalinädal annab kõikidele jooksusõpradele võimaluse astuda tavapärasest rutiinist välja ja kinkida endale üks veelgi erilisem spordiõhtu
Loe edasi »

Tudengiekstreem ja luulevabadus liigutasid29. apr

Teine festivalipäev tõi pealtnäha eriilmelised, kuid samas suure ühisosaga üritused: liigutust leidsid nii  kehad kui hinged.


Loe edasi »

Tartu Kevadpäevad on ametlikult alanud!29. apr

Tartu Kevadpäevade esimene päev möödus sinava taeva ja meeleoluka muusika saatel. Isegi päike sirutas festivalinädala auks välja oma kiired!
Loe edasi »

Öölaulupidu juba homme!26. apr

Juba õige pea kohtume kogu linnarahvaga Tartu laululaval, et ühiselt laulda kevad südamesse ja kevad südamlikuks.

Loe edasi »

Mis päev see on? Päev Puiesteel!26. apr

Sel nädalavahetusel jäta sõit vanemate koju ära, vaid kutsu hoopis nad Tartusse külla! Kevadpäevad hõivavad tükikese Tartu kesklinnast terveks päevaks – võiks isegi öelda, et Vabaduse puiesteel on päev läbi pidu ja pillerkaar.
Loe edasi »

Tudengilaulu finalistid selgunud! Finaalkontsert juba laupäeval24. apr

Mitme kuu vältel ootasid Tartu Kevadpäevad värsket tudengimuusikat. Melomaani paradiisiks kujunenud eelvoor pakkus põnevaid avastushetki kui ka head äratundmisrõõmu. Viie finalisti valik on kõige kiuste selgunud!
Loe edasi »

Tudengilaul ootab demosid täna südaööni!21. apr

Just nüüd on viimane aeg tegutseda ja oma muusikalise kollektiivi demod meie poole teele panna, sest konkursi Tudengilaul 2015 demovoor on avatud vaid täna südaööni!
Loe edasi »

Viis põhjust läbi Kevadpäevade tantsida14. apr

Tahaksid hirmsasti tantsida, aga klubides möllamine ei ole päris Sinu rida? Arvad, et rahvatantsud on toredad, aga päris rahvatantsurühmaga ei julge liituda? Kahtled veel, kas rühmatreeningud spordiklubis on just Sinu jaoks? Tartu Kevadpäevad toovad lahenduse!
Loe edasi »

Tantsumaraton kolib Sõpruse silla alla13. apr

Alternatiivpidude taevas eredalt särav Tantsumaraton kolib seekord Tartu Aparaaditehasest hoopis vaba õhu kätte. Ootame Sind, väsimatut tantsijat, Sõpruse silla alla!
Loe edasi »

Sinu kevadine ekstreemsuste to-do-list09. apr

Et midagi olulist kahe silma vahele ei jääks toome Sinuni kokkuvõtte kolmest pingelisest üritusest, mis peatselt Emajõe kaldad vallutavad. Pane siis kalendrisse kirja ja asu tegutsema!
Loe edasi »

Närvekõditav elamus Tudengiekstreemilt07. apr

Tavapärane trennirutiin vajab uut hingamist?  Selle kevade sportlikku väljakutset pole tarvis kaugelt otsida!
Loe edasi »

PAADIRALLI kutsub: löö läikima aerud või heiska purjed02. apr

Nädalavahetus on paras aeg, et visata pilk vanaisa kuuri, sest nagu ikka võib sealt avastada hindamatuid aardeid. Selle kevade väärtuslikum leid on lihtne ja praktiline – ükskõik milline veesõiduk!
Loe edasi »

KARSUMM: lennumasina ehituseks 150.- stippi ja auhinnaks kopter*31. märts

Raputa talveunest üles oma seiklushimulised sõbrad ja kutsu nad lendama! Enne veel tuleb lennumasin aga endal valmis teha. Õnneks jagab Swedbank kahele tiimile ehitusstipendiumiks kokku 150 eurot!
Loe edasi »

Aeg luule sahtlist välja otsida 23. märts

Nädalavahetus tõi lisaks kevade algusele kaasa ka rahvusvahelise luulepäeva. Sel puhul kutsub Luulevabadus oma tekstid valla päästma.
Loe edasi »

Tudengilaul kolib suurele lavale: demovoor avatud10. märts

Esmakordselt Tartu Tudengipäevade ajaloos toome üliõpilasbändid lageda taeva alla - Vabaduse pst lavale. Enne tulist finaalkontserti tuleb selgitada edasipääsenud - seega, demod teele!
Loe edasi »

Tule, korralda meiega!17. veebr

Tartu Kevadpäevade korraldamine on festivalitiimil täies hoos! Nüüd on aeg programmi meisterdamise melusse kaasata ka meie võimas abivägi – mitmekülgsed ja erinäolised kaaskorraldajad!


Loe edasi »

Suured Sõbrad:

 
Puhka vaim välja!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDIT

Võistluste 
lõpp-protokollid

Mälukas
Tudengiekstreem
Kastironimise eelvoor
Pubiralli
Tantsumaraton
Sildade jooks
Karsumm
Pamperpall
Lumesõda