Öölaulupidu juba homme!26. apr

Juba õige pea kohtume kogu linnarahvaga Tartu laululaval, et ühiselt laulda kevad südamesse ja kevad südamlikuks.

Loe edasi »

Tudengilaulu finalistid selgunud! Finaalkontsert juba laupäeval24. apr

Mitme kuu vältel ootasid Tartu Kevadpäevad värsket tudengimuusikat. Melomaani paradiisiks kujunenud eelvoor pakkus põnevaid avastushetki kui ka head äratundmisrõõmu. Viie finalisti valik on kõige kiuste selgunud!
Loe edasi »

Tudengilaul ootab demosid täna südaööni!21. apr

Just nüüd on viimane aeg tegutseda ja oma muusikalise kollektiivi demod meie poole teele panna, sest konkursi Tudengilaul 2015 demovoor on avatud vaid täna südaööni!
Loe edasi »

Viis põhjust läbi Kevadpäevade tantsida14. apr

Tahaksid hirmsasti tantsida, aga klubides möllamine ei ole päris Sinu rida? Arvad, et rahvatantsud on toredad, aga päris rahvatantsurühmaga ei julge liituda? Kahtled veel, kas rühmatreeningud spordiklubis on just Sinu jaoks? Tartu Kevadpäevad toovad lahenduse!
Loe edasi »

Tantsumaraton kolib Sõpruse silla alla13. apr

Alternatiivpidude taevas eredalt särav Tantsumaraton kolib seekord Tartu Aparaaditehasest hoopis vaba õhu kätte. Ootame Sind, väsimatut tantsijat, Sõpruse silla alla!
Loe edasi »

Sinu kevadine ekstreemsuste to-do-list09. apr

Et midagi olulist kahe silma vahele ei jääks toome Sinuni kokkuvõtte kolmest pingelisest üritusest, mis peatselt Emajõe kaldad vallutavad. Pane siis kalendrisse kirja ja asu tegutsema!
Loe edasi »

Närvekõditav elamus Tudengiekstreemilt07. apr

Tavapärane trennirutiin vajab uut hingamist?  Selle kevade sportlikku väljakutset pole tarvis kaugelt otsida!
Loe edasi »

PAADIRALLI kutsub: löö läikima aerud või heiska purjed02. apr

Nädalavahetus on paras aeg, et visata pilk vanaisa kuuri, sest nagu ikka võib sealt avastada hindamatuid aardeid. Selle kevade väärtuslikum leid on lihtne ja praktiline – ükskõik milline veesõiduk!
Loe edasi »

KARSUMM: lennumasina ehituseks 150.- stippi ja auhinnaks kopter*31. märts

Raputa talveunest üles oma seiklushimulised sõbrad ja kutsu nad lendama! Enne veel tuleb lennumasin aga endal valmis teha. Õnneks jagab Swedbank kahele tiimile ehitusstipendiumiks kokku 150 eurot!
Loe edasi »

Aeg luule sahtlist välja otsida 23. märts

Nädalavahetus tõi lisaks kevade algusele kaasa ka rahvusvahelise luulepäeva. Sel puhul kutsub Luulevabadus oma tekstid valla päästma.
Loe edasi »

Tudengilaul kolib suurele lavale: demovoor avatud10. märts

Esmakordselt Tartu Tudengipäevade ajaloos toome üliõpilasbändid lageda taeva alla - Vabaduse pst lavale. Enne tulist finaalkontserti tuleb selgitada edasipääsenud - seega, demod teele!
Loe edasi »

Tule, korralda meiega!17. veebr

Tartu Kevadpäevade korraldamine on festivalitiimil täies hoos! Nüüd on aeg programmi meisterdamise melusse kaasata ka meie võimas abivägi – mitmekülgsed ja erinäolised kaaskorraldajad!


Loe edasi »

Öölaulupidu: Laulame SINU laulu! 13. veebr

Samal ajal kui kogu Maarjamaa rahvas otsib usinasti tänavust Eesti Laulu, siis Tartu Tudengipäevad tahavad teada: milline on laulurahva hinnangul üks õige tudengivaimu kandev muusikapala? 
Loe edasi »

Vaata: Tudengipäevade sketš jõudis ERRi ja Elu24 paremikku03. jaan

ETV andis "Rahva Tujurikkuja"  ajaks huumoriohjad eestlaste kätte, kes saatsid võistlustulle kokku 180 lühiklippi. Nende hulgas oli ka Tudengipäevade sketš.
Loe edasi »

Hääletus lukus: UUS üritus lukustab Sind sõpradega ruumi27. dets

Rahvahääletus otsustas Tartu Kevadpäevadesse tuua uue ja pingelise ürituse, mis paneb proovile nii osalejate närvikava kui meeskonnatööoskuse.
Loe edasi »

Hääletusvoor on a-va-tud!05. dets

Trummipõrina saatel toome rahva ette kolm zürii poolt valitud ideed. Anna oma hääl, et valida see ÜKS ja ainus, mis juba järgmisel kevadel Tartus laineid lööb!
Loe edasi »

Ideekonkurss: anna Tudengipäevadele oma nägu! 23. okt

Tuleva aasta festivalid saavad olema veelgi pöörasemad ja kaasakiskuvamad kui kunagi varem, sest nende ürituste osas saad oma lükke teha just SINA!
Loe edasi »

Sinu tagasiside on meile oluline, PÄRISELT ka22. okt

Tartu Sügispäevad lõppesid mõned päevad tagasi ja korraldaja Ülikooli Kultuuriklubi on saanud korraks hinge tõmmata. Nüüd viskame palli osalejate väljakupoolele ja tahame teada - kuidas teile meeldis?
Loe edasi »

Hoogu täis nädalavahetus pani festivalile toreda punkti20. okt

Festivalinädala viimased kaks päeva algasid suure hooga titaanist tudengite heitlustes ja lõppesid sama hoogsalt pühapäevase Inimlauajalkaga. 
Loe edasi »

Suured Sõbrad:

 
Natuke veel!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDIT

Registreerimine

Mälukas

Tahan välja!

Tudengiekstreem

Kastironimise eelvoor

Pubiralli

Tantsumaraton

Kevadaeroobika

Sildade jooks

Pamperpall

Lumesõda

Karsumm

Paadiralli

Võistluste 
lõpp-protokollid