Kodulehel toss väljas! Registreerumine jätkub HOMME kl 20:0001. okt

Sõbrad, teid kogunes kodulehele korraga niii-niiii palju - mis on küll väga rõõmustav - ainult, et meie väike koduleht ei pidanud survele vastu. Registreerimine avaneb taas homme samal ajal, kell 20:00.


Loe edasi »

Luulevabadus ootab esinejaid24. sept

Luulevabadus kaotab piirid juba 10. korda. Ühes sügisese lehtede langemisega, saavad priiks kõik mõtted, olgu need helded või heilikud. Sea oma mõtted ritta, tulpa, ringjoonele või hoopis mitte paberile ja tule, tule esita neid meilegi.
Loe edasi »

Suurem kui kunagi varem: 1679,8 m² TudengiLANi21. sept

Juhtmete rägastikud ja lõputu kuvarite rida. E-sportlased pingsalt reas. Tähelepanu, valmis olla. Start!
Loe edasi »

Stand-Up Teadus ootab osalejaid18. sept

Viskad erialaseid kilde nagu nalja? Märkad vastõpitud teoorias absurdi-huumori potentsiaali? Senine ülikooliaeg hiilgab rohke situatsiooni-koomikaga? Liida oma ülikoolitarkused elujõuliselt tuksleva naljasoonega ja naeruta rahvast!  

Loe edasi »

Liitu Tudengipäevadega: tutvu täna, kandideeri reedel15. sept

Tartu Tudengipäevade peakorraldaja Ülikooli Kultuuriklubi avab täna kell 19:00 oma uksed kõigile uutele huvilistele. Otsid head seltskonda ja/või praktilist töökogemust? Tule, aga tule!
Loe edasi »

Kaaskorraldajad, ae-ae! 08. sept

Tartu Tudengipäevad võtavad kampa kõik seltsid ja ühingud, organisatsioonid ja institutsioonid, sõprus- ja vennaskonnad, tudengid ja õpilased. Kui Sul on vägev üritus, mis võiks jõuda meie programmi, loe edasi!


Loe edasi »

Tudengifilm: pääs Cinamoni ekraanile ja 2x1000.- Swedbankilt 06. sept

Tudengifilm puhub tänavu juubelitordilt tervelt 15 küünalt! Sünnipäevakoogist magusama ampsu saavad võitjad: 2 x 1000 eurot Swedbankilt. Sulli saab, ei jää ka feim tulemata: finaali jõudnud filmid toob kinolinale Cinamon. 
Loe edasi »

Tudengipäevad pälvisid Euroopa kvaliteedimärgise03. sept

Hip-hip-hurraa! Tartu Tudengipäevad hoiavad üliõpilaste lippu kõrgel ka Euroopas. Hiljuti pälvis festival kiitust ka Euroopa tasemel ehk saime rindu EFFE kvaliteedimärgise. 
Loe edasi »

Tudengipäevade uus projektijuht - Hendrik Roland Helm 29. mai

Festivali lõpu ja suve alguse vahele jääb igal kevadel üks õige põnev aeg. Ei, tegu ei ole eksamisessiga, kuid ärevust Ülikooli Kultuuriklubis tekitab see vaat, et rohkemgi. Tudengipäevade projektijuhi valimised!
Loe edasi »

Viimased öölaulikud saadaval 1,5 € eest!17. mai

Võta suvisel lõkkeõhtul või matkarajal lauluviis üles! Sõnad-akordid on alati käepärast, kui taskus on Öölaulupeolaulik.

Loe edasi »

Sinu arvamus on oluline, jaga oma mõtteid!14. mai

Vaata, siin ja praegu, paremal ääres on nupuke "tagasiside". Klikka seda ja anna meile lühidalt teada, kuidas tänavune festival tundus. Lisa lõppu ka nimi, sest vastajate vahel lähevad loosi kingitused!
Loe edasi »

Saladuste loor kerkib: mis juhtus „Tahan välja“ keldris?11. mai

Hiljutisel konkursil otsisime eriti hullupöörast ideed, mida tänavustel Tartu Kevadpäevadel teostada. Konkursi võitnud Uku Lilleväli kirjutab lähemalt võiduüritusest, mis lukustas keldrisse mitukümmend tudengit.

Loe edasi »

Tartu Kevadpäevad selleks korraks läbi!06. mai

Tõmbame Tartu Kevadpäevad 2015 otsad kinni, aga enne veel tahaksime kõigile-kõigile teha ühe suure kummarduse!
Loe edasi »

Lennukas Karsumm ja Paadiralli vetemöll04. mai

Traditsiooniliselt kõlas Tartu Kevadpäevade lõpuakord Emajõe lähistel. Vette plärtsatavad lennumasinad ja laineid trotsivad paadid pakkusid vaatemängu kõigile tartlastele.

Loe edasi »

Laupäev näitas iseloomu: Vabaduse pst pani vapralt vastu!04. mai

Tartu Kevadpäevade suure sõbra Swedbanki kärbi nimi - Iseloom - on vististi tuletatud ka Eesti heitlikust ilmast. Nii näitas ka laupäevane ilm heitlikku palet pideva vihma ja tuulega. Ent Vabaduse puiesteel rõkkas pidu ja pillerkaar!
Loe edasi »

Tudengilaul 2015 konkursil rokkis end võidule Moody Ocean03. mai

Vihma ja külma kiuste pildusid laupäeval Vabaduse pst laval tuld parimad üliõpilasbändid. Tujuka ilmaga sobis kokku ka võitjaks kroonitud ansambel: Moody Ocean!
Loe edasi »

Festivali selgroog sai murtud aeroobika, volbripidustuste ja sildade jooksu tähe all01. mai

Neljapäev tõi linnarahvale suurepärase ühistreeningu Kevadaeroobika ja meeldejääva X-Panda kontserdi Kaarsilla all ja peal. Reede pani proovile Tartu välejalad.
Loe edasi »

Kolmapäev oli täis väljakutseid01. mai

Tartu Kevadpäevade kolmas päev möödus tuule trotsimise ja hoopis enese proovilepanemisega. Kinnisest ruumist võideldi end seegi kord välja, kastidel roniti end kõrgustesse, meeskonnavaim sai jõudu linna vahel joostes ja öö möödus võidukalt tantsides.

Loe edasi »

Homse õhtu tipphetked: Tudengilaul + VENNASKOND, Öötantsupidu01. mai

Vabaduse pst Tartus on homme terve päeva kõikide linlaste päralt, et nautida üheskoos kogu perega töötubasid, sporti ja meeleolukaid esinemisi. Ent ööl on varuks veelgi rohkem!
Loe edasi »

Suured Sõbrad:

 
Juba õige pea!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDIT

Registreerumine

Mälukas

Kandikuralli

Sügisaeroobika

Tantsumaraton

Game of Students

TudengiLAN