Tudengipäevade uus projektijuht - Hendrik Roland Helm 29. mai

Festivali lõpu ja suve alguse vahele jääb igal kevadel üks õige põnev aeg. Ei, tegu ei ole eksamisessiga, kuid tõenäoliselt tekitab see veelgi rohkem ärevust ja pingeid. Tudengipäevade projektijuhi valimised!
Loe edasi »

Viimased öölaulikud saadaval 1,5 € eest!17. mai

Võta suvisel lõkkeõhtul või matkarajal lauluviis üles! Sõnad-akordid on alati käepärast, kui taskus on Öölaulupeolaulik.

Loe edasi »

Sinu arvamus on oluline, jaga oma mõtteid!14. mai

Vaata, siin ja praegu, paremal ääres on nupuke "tagasiside". Klikka seda ja anna meile lühidalt teada, kuidas tänavune festival tundus. Lisa lõppu ka nimi, sest vastajate vahel lähevad loosi kingitused!
Loe edasi »

Saladuste loor kerkib: mis juhtus „Tahan välja“ keldris?11. mai

Hiljutisel konkursil otsisime eriti hullupöörast ideed, mida tänavustel Tartu Kevadpäevadel teostada. Konkursi võitnud Uku Lilleväli kirjutab lähemalt võiduüritusest, mis lukustas keldrisse mitukümmend tudengit.

Loe edasi »

Tartu Kevadpäevad selleks korraks läbi!06. mai

Tõmbame Tartu Kevadpäevad 2015 otsad kinni, aga enne veel tahaksime kõigile-kõigile teha ühe suure kummarduse!
Loe edasi »

Lennukas Karsumm ja Paadiralli vetemöll04. mai

Traditsiooniliselt kõlas Tartu Kevadpäevade lõpuakord Emajõe lähistel. Vette plärtsatavad lennumasinad ja laineid trotsivad paadid pakkusid vaatemängu kõigile tartlastele.

Loe edasi »

Laupäev näitas iseloomu: Vabaduse pst pani vapralt vastu!04. mai

Tartu Kevadpäevade suure sõbra Swedbanki kärbi nimi - Iseloom - on vististi tuletatud ka Eesti heitlikust ilmast. Nii näitas ka laupäevane ilm heitlikku palet pideva vihma ja tuulega. Ent Vabaduse puiesteel rõkkas pidu ja pillerkaar!
Loe edasi »

Tudengilaul 2015 konkursil rokkis end võidule Moody Ocean03. mai

Vihma ja külma kiuste pildusid laupäeval Vabaduse pst laval tuld parimad üliõpilasbändid. Tujuka ilmaga sobis kokku ka võitjaks kroonitud ansambel: Moody Ocean!
Loe edasi »

Festivali selgroog sai murtud aeroobika, volbripidustuste ja sildade jooksu tähe all01. mai

Neljapäev tõi linnarahvale suurepärase ühistreeningu Kevadaeroobika ja meeldejääva X-Panda kontserdi Kaarsilla all ja peal. Reede pani proovile Tartu välejalad.
Loe edasi »

Kolmapäev oli täis väljakutseid01. mai

Tartu Kevadpäevade kolmas päev möödus tuule trotsimise ja hoopis enese proovilepanemisega. Kinnisest ruumist võideldi end seegi kord välja, kastidel roniti end kõrgustesse, meeskonnavaim sai jõudu linna vahel joostes ja öö möödus võidukalt tantsides.

Loe edasi »

Homse õhtu tipphetked: Tudengilaul + VENNASKOND, Öötantsupidu01. mai

Vabaduse pst Tartus on homme terve päeva kõikide linlaste päralt, et nautida üheskoos kogu perega töötubasid, sporti ja meeleolukaid esinemisi. Ent ööl on varuks veelgi rohkem!
Loe edasi »

Sildade jooks virgutab keha ja vaimu30. apr

Kevad hiilib juba vaikselt ligi ja koos sellega sumedad õhtud mõnusateks jooksuringideks. Saabuv festivalinädal annab kõikidele jooksusõpradele võimaluse astuda tavapärasest rutiinist välja ja kinkida endale üks veelgi erilisem spordiõhtu
Loe edasi »

Tudengiekstreem ja luulevabadus liigutasid29. apr

Teine festivalipäev tõi pealtnäha eriilmelised, kuid samas suure ühisosaga üritused: liigutust leidsid nii  kehad kui hinged.


Loe edasi »

Tartu Kevadpäevad on ametlikult alanud!29. apr

Tartu Kevadpäevade esimene päev möödus sinava taeva ja meeleoluka muusika saatel. Isegi päike sirutas festivalinädala auks välja oma kiired!
Loe edasi »

Öölaulupidu juba homme!26. apr

Juba õige pea kohtume kogu linnarahvaga Tartu laululaval, et ühiselt laulda kevad südamesse ja kevad südamlikuks.

Loe edasi »

Mis päev see on? Päev Puiesteel!26. apr

Sel nädalavahetusel jäta sõit vanemate koju ära, vaid kutsu hoopis nad Tartusse külla! Kevadpäevad hõivavad tükikese Tartu kesklinnast terveks päevaks – võiks isegi öelda, et Vabaduse puiesteel on päev läbi pidu ja pillerkaar.
Loe edasi »

Tudengilaulu finalistid selgunud! Finaalkontsert juba laupäeval24. apr

Mitme kuu vältel ootasid Tartu Kevadpäevad värsket tudengimuusikat. Melomaani paradiisiks kujunenud eelvoor pakkus põnevaid avastushetki kui ka head äratundmisrõõmu. Viie finalisti valik on kõige kiuste selgunud!
Loe edasi »

Tudengilaul ootab demosid täna südaööni!21. apr

Just nüüd on viimane aeg tegutseda ja oma muusikalise kollektiivi demod meie poole teele panna, sest konkursi Tudengilaul 2015 demovoor on avatud vaid täna südaööni!
Loe edasi »

Viis põhjust läbi Kevadpäevade tantsida14. apr

Tahaksid hirmsasti tantsida, aga klubides möllamine ei ole päris Sinu rida? Arvad, et rahvatantsud on toredad, aga päris rahvatantsurühmaga ei julge liituda? Kahtled veel, kas rühmatreeningud spordiklubis on just Sinu jaoks? Tartu Kevadpäevad toovad lahenduse!
Loe edasi »

Suured Sõbrad:

 
Sügisel jälle!

PÄEVA
TUNDI
MINUTIT
SEKUNDIT