Kevadväledus

Knowledge and Social-life Nature
22.04.2022 - 24.04.2022 10:00 - 18:00
Kevadväledus
Tasuta

Tudengitel kaasneb kevadega väsimus. Sessiperiood ajab pea paksuks ning tekib tunne, nagu keha oleks tooli külge kinni kleepunud. Ajame väsimuse kehast välja! Tule Tartu Ülikooli loodusmuuseumisse ja botaanikaaeda, et tunda veidi kevadväledust. Kevadväledus hõlmab endas adrenaliini, kikkis kõrvu, uudishimulikku meelt ja seiklushimu. See on suurepärane võimalus avastada loodusmuuseumi ja botaanikaaeda ning samal ajal natuke nuputamisülesandeid lahendada.

Orienteeruda saab 22. aprillist 30. aprillini nii Tartu Ülikooli loodusmuuseumis (iga päev kell 10-18) kui ka botaanikaaias (iga päev kell 10-17). Otsimismängud on mõlemas kohas üksteisest sõltumatud.

Kui kevadväsimus on nii suur, võid käia kas ainult loodusmuuseumis või botaanikaaias. Osaleda võib nii üksinda kui ka väikese tiimina. Tudengitele prii pääse.

 

REEGLID:

Otsimismäng on südametunnistuse peale. Küsimustele leiad kõik vastused kohapealt ilma abivahenditeta. Vastuseid saad kontrollida nii Tartu Ülikooli loodusmuuseumi kui ka botaanikaaia kassas.

PS! Tudengid, võtke ISIC-kaart kaasa.

Korraldaja

Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed

Carlotta Põdra

56993857