Rhythms of Resistance avatud proov / Open Rehersal

Varia
22.04.2022 18:00 - 20:00
Free

!ENGLISH BELOW!

Rhythms Of Resistance Tartul on tulemas avalik proov! Eelnev trummikogemus pole vajalik – kõik on teretulnud ühinema ning õppima erinevaid rütme ja pille Lõuna-Ameerikast ja Euroopast. Proovil kuulednatukene bändi ajaloost, saad tuttavaks meie rütmide ja pillidega ja saad mängida sambabändis!

RoR Tartu on sambabänd, mis mängib sotsiaalse õigluse eest. Me oleme osa rahvusvahelisest RoR võrgustikust ning mängime protestidel ja demonstratsioonidel, mis võitlevad meiega samadel eesmärkidel – antikapitalistliku, antirassistliku, antiseksistliku, antihomofoobse, antitransfoobse ja antihierarhilise ühiskonna eest. Ühine meiega ja teeme lärmi!

NB! Koguneme Keskpargis kell 18. Võta kaasa kõrvatropid või vaigistavad kõrvaklapid, et kaitsta oma kalleid kõrvu. Meil on pille ja pulke, kuid võid oma pille ka kaasa võtta, kui sul on. Kirjuta ror_tartu@riseup.net kui on küsimusi.

 

ENG

Rhythms of Resistance Tartu is having an open rehearsal! With no previous drumming experience needed, everyone is welcome to join and learn to play a variety of rhythms and instruments from South America and Europe. During the rehearsal, you will hear a bit about the band’s history, get to know rhythms and instruments and play in a samba band!

RoR Tartu is a leftist drum band fighting for social and ecological justice. We are part of an international RoR network and we perform at protests and demonstrations that are working towards the same goal as us – an anti-capitalist, anti-racist, anti-sexist, anti-homophobic, anti-transphobic and non-hierarchical society. Join us and let’s make some noise!

PS! We will gather in Keskpark at 18. Bring earplugs/noise-cancelling headphones to protect your precious ears! We have instruments and sticks, but you can bring your own as well if you have any. Write to ror_tartu@riseup.net with any questions.

Organiser

Rhythms of Resistance Tartu

Kristin Siil

55699435